TopStar

19. září 2018 12:35

Markéta Škorňová

Populární kuchař Jamie Oliver přiznal, že špehuje své děti

Čtyřiatřicetiletý televizní kuchař, který je svou vášní pro jídlo znám po celém světě, přiznal, že špehuje své děti. Pomáhá mu k tomu speciální mobilní aplikace, díky které přesně ví, kde jeho ratolesti jsou. „Cítím se tak mnohem klidnější, když vím, kde mé děti jsou,“ prohlásil.

S netradiční „zálibou“ se světoznámý kuchař Jamie Oliver svěřil v rozhovoru pro magazín Woman. Oliver má se svou ženou Juliette Noron pět dětí ve věkovém rozpětí od dvou do šestnácti let. A především dvě nejstarší dcerky- Poppy Honey Rosie (16) a Daisy Boo Pamela (15) už začínají vyrážet za zábavou a kamarády.

Právě to byl také důvod, proč si Jamie i jeho žena pořídili chytrou mobilní aplikaci. Appek, které dokáží přesně určit, kde daná osoba je, je v dnešní době již velké množství a chrání nervy především rodičům.

A jak to funguje? Stačí jen, když si rodič i ratolest stáhne jednu z mobilních aplikací a je hotovo! Starostliví rodiče se pak kdykoliv podívají na telefon a zjistí, že je jejich dítko zrovna v obchodě, nebo na hřišti.

„Naše nejstarší dcerky aplikaci mají, takže víme přesně, kde jsou nebo kam jedou,“ popisuje v rozhovoru známý kuchař výhody dnešní moderní doby. „Takže pokud jedna z holek řekne, že jde do Camden Town a já pak vidím, že je v Readingu, pak má problém,“ směje se Oliver.

Uvidíme, jak dlouho se takové „špehování“ bude holkám líbit a jestli co nevidět nepřijdou na způsob, jak taťkovi zmizet z očí. Protože děti umí být opravdu vynalézavé.

Jamie Oliver, celým jménem James Trevor Oliver, je populární kuchař a autor několika velice úspěšných kuchařských knih, který pochází z Anglie. Znám je také pod přezdívkou šéfkuchař bez čepice a diváci si ho zamilovali pro jeho bezprostřednost a pohodu, která z něho přímo srší.

Sdílejte článek
Štítky Jamie Oliver kuchař

Přečtěte si také