TopStar

9. května 2019 11:00

Markéta Škorňová

Pořád v královském stínu: Americká komička sice v porodu vévodkyni předběhla, i tak je ale až ta druhá

Populární americká komička Amy Schumer (37) měla velmi zvláštní těhotenství. Nejen že ji dlouho trápily celodenní nevolnosti, ale také celých devět měsíců strávila „po boku královské rodiny“. Termín porodu totiž komička měla ve stejný den jako vévodkyně Meghan Markle (37)! A i když Amy porodila svého prvorozeného chlapečka o pár hodin dříve, pozornost jí opět „ukradla“ Meghan.

Není to tak černé, jak se může na první pohled zdát. Slavná americká komička Amy Schumer si z celé situace dělá legraci. „Být těhotná ve stejnou dobu, jako nejsledovanější nastávající maminka světa, to se nepoštěstí každému,“ uvedla Amy už na začátku těhotenství. Amy si dokonce myslí, že musely s vévodkyní přijít do jiného stavu ve stejný den. „Myslím, že jsme otěhotněly tak ve stejný den. A přitom ona si pobíhá v patnácticentimetrových podpatcích, roztomilých outfitech a bříško má minimální. Pak lidi vidí mě a říkají: Hm, těch posledních pár týdnů je nejtěžších, co?“ pobavila diváky ve své show.

Těhotenství nakonec završilo i stejným termínem porodu. Amy se svým prvorozeným synem však královského prcka o pár hodin předběhla. V neděli před jedenáctou večer komička porodila. „10:55 večer. Narodilo se nám královské miminko,“ napsala k fotce na svém Instagramu.

To ještě nevěděla, že i v Británii se schyluje k události roku. Mluvčí královské rodiny jen pár hodin po Amy sdělil, že vévodkyně Meghan rodí své prvorozené děťátko. O několik dalších hodin později už bylo jasné, že i krásná Meghan porodila chlapečka.

V tu chvíli začal celý svět oslavovat narození dalšího královského přírůstku. A Amy se svým synkem opět zůstala v pozadí. Komička si s tím však velkou hlavu nedělá. Jsou oba se synem v pořádku, mají klid a užívají si jeden druhého.

Amy i Meghan jsou obě stejně staré prvorodičky, které porodily syny. A my jim ještě jednou gratulujeme, protože ať už jde o královské princátko, nebo amerického smíška, hlavní je, že jsou oba zdraví a spokojení v náručí svých maminek.

Sdílejte článek
Štítky porod syn Meghan Markle Amy Schumer

Přečtěte si také