TopStar

7. března 2019 14:00

Markéta Škorňová

Poznáte, která celebrita si nechala udělat kérku přes celá záda? Sexy Catwoman!

Ani ve dvaapadesáti letech se toho nebojí! Slavná americká herečka Halle Berry, která si zahrála mimo jiné i sexy Catwoman, si pořídila nové tetování. A ne jen tak ledajaké! Její záda zdobí listy, a to od krku až k zadečku.

Na sociální síti bylo v minulých dnech zase o zábavu postaráno. Krásná herečka Halle Berry se pochlubila snímkem svého nového tetování, které zdobí její záda.

A fotka to nebyla ledajaká! Hvězda Hollywoodu je na ní zachycena zezadu a nahoře bez při vaření snídaně. Na sobě má jen sukni, vypadající jako kdyby si ji vypůjčila od mořské panny. „Kdo říká, že nejsem mořská panna?“ připsala Halle pod snímek.

Fanoušci její nové tetování ohodnotili vesměs pozitivně, i když někteří rýpalové spekulují, že se nejedná o pravé tetování.

Catwoman (2004) Director: Pitof Halle Berry: Patience Phillips / Catwoman Benjamin Bratt: Detective Tom Lone Lambert Wilson: George Hedare Frances Conroy: Ophelia Powers Alex Borstein: Sally

Posted by Imagenes DC Comics on Friday, September 23, 2016

Ať už se jedná o pravou kérku, nebo se lístky za chvíli ztratí, musíme uznat, že i ve dvaapadesáti je Halle pořád krásná ženská!

Halle Berry je americká herečka, modelka a královna krásy, jež byla považována za nejkrásnější afroamerickou ženu své doby. Získala cenu Emmy a Zlatý glóbus za film Černá Carmen Dorothy Dandridge a v roce 2001 Oscara za nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli za Ples příšer. Je jednou z nejlépe placených hereček v Hollywoodu.

Předtím, než se stala herečkou, se Berry zúčastnila několika soutěží krásy a v roce 1986 se dostala do soutěže Miss USA, kde skončila na druhém místě. Na soutěži Miss World se umístila šestá. Její průlomová role byla v roce 1991 ve filmu Tropická horečka. To vedlo k dalším rolím ve filmech Flintstoneovi (1994), Skandál! (1998), X-Men (2000) a jeho pokračování a Dnes neumírej (2002). V roce 2005 ovšem "vyhrála" Zlatou malinu za nejhorší herečku (za roli ve filmu Catwoman). Cenu však převzala jako jedna z mála osobně.

Sdílejte článek
Štítky Instagram tetování Hollywood Halle Berry

Přečtěte si také