TopStar

29. srpna 2014 13:20

Táňa Sáblíková

Pozor, jen pro silné žaludky… Tahle prsa prý udělali Britce v Praze! (foto uvnitř)

Claire Hawker vždycky toužila po krásných velkých prsou. Po dvou dětech to ale byl opravdu jen sen, který jí mohli vyplnit jen plastičtí chirurgové. Jenže na operaci v Británii neměla, a tak si nechala doporučit kliniku v Praze! A lituje toho dodnes! Co se stalo?

Matka dvou dětí se rozhodla, že si splní svůj sen a bude mít krásná prsa. Od kamarádky, která podstoupila liposukci, si proto nechala doporučit jednu z klinik v Praze a po získání půjčky 4000 liber vyrazila letadlem do České republiky.

„Pracuji v kosmetickém průmyslu a je pro mě důležité vypadat dobře a být spokojená sama se sebou,“ odůvodňuje svoji operaci Claire, která byla šokovaná, že chirurg, který ji operoval, neuměl téměř vůbec anglicky. „Chtěla jsem se podívat do zrcadla a být hrdá na svá prsa. Chtěla jsem je mít větší,“ svěřila se Britka serveru DailyMail.

Poté, co prodělala operaci, se vzbudila a měla zabandážovaný hrudník, což pro ni bylo dalším překvapením. „Moje prsa byla zabandážovaná, a tak jsem je nemohla vidět. Navíc mi celým hrudníkem projížděly vlny bolesti,“ popsala chvíle poté, co se probudila. „Říkala jsem kamarádce, že jsem myslela, že umírám.“

Další den, těsně před jejím propuštěním, jí lékaři prsa přebandážovali a to prý znovu bez toho, aby jí je ukázali! Dva dny po operaci už seděla v letadle a letěla domů do Anglie. Horor ale pro Claire neskončil.

„Věděla jsem, že mám nějakou tu bolest očekávat, ale zkoušela jsem si nedělat starosti,“ řekla dále. Pár dní po návratu domů zůstala ještě doma a ležela jen na gauči v obývacím pokoji. Po týdnu se ale rozhodla, že se na svá prsa podívá a půjde je ukázat i své matce a kolegyním v práci.

Když ale hrdě ukazovala svůj nový hrudník před matkou a kamarádkami, zůstala v šoku. „Moje matka mi řekla, že vidí moje implantáty! Že je vidí v díře, která je veliká asi jako 50p!“ A tak spěchala do nejbližší nemocnice. „Tam mi lékař řekl, že implantáty jsou moc velké a že si propálily cestu ven a že se musí okamžitě vyndat! Jinak prý zemřu, protože se mi infekce dostane do celého těla,“ šokovaně vypráví dál třicetiletá matka dvou dětí. „Zůstala jsem v nemocnici dva týdny. A poté jsem musela ještě celý rok chodit co dva týdny na kontroly.“

Snu o velkých prsou se ale nevzdala! Musela počkat dva roky, než mohla operaci podstoupit znovu. Tentokrát v Anglii, kde se přihlásila do jednoho časopisu, který hledal zájemce, kteří by podstoupili operaci a stali se součástí dokumentu Botched Up Bodies.

POZOR, FOTOGALERIE OBSAHUJE SNÍMKY JEN PRO SILNÉ ŽALUDKY!

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také