TopStar

27. září 2013 11:20

Dagmar Dandová

Prachař vyměnil Agátu za kozu

Herec Jakub Prachař (30) má nové zvířátko. V soukromém pražském bytě si zahrál karty s vycpanou kozou. Jenže ta na karty špatně viděla, tak jí moderátor soutěže Česko Slovensko má Talent půjčil svoje náhradní brýle.

I když to může vypadat, že se Prachař po pár měsících manželství s modelkou Agátou už dočista zbláznil, ještě to stále není na Chocholouška. A tak si moderátor v klidu může zahrát roli v pokračování filmu Bony a klid II, který opět bude režírovat Vít Olmer.

Původní film o životě pražských veksláků byl natočený v roce 1987. Teprve teď na place znovu ožijí postavy, které si kdysi zahrál Roman Skamene, Jan Potměšil, Veronika Jeníková, Josef Nedorost či František Švehlík.

Novou postavu v ději si zahraje právě Jakub Prachař. Ve filmu se zamiluje do krásky, kterou bude hrát letošní Česká miss Gabriela Kratochvílová (23). Je docela překvapující, že má modelka čas na natáčení. Už v říjnu totiž odlétá na Miss World do Ruska.

„Prošla castingem a byla dobrá, tak roli dostala,“ prozradila nám produkční o účasti České Miss ve snímku Bony a klid II.

Něco málo z děje snímku nám prozradil herec Roman Skamene: „Film se posunul v čase. Nyní ukazuje, jak žijí bývalí veksláci v době, když už bony neexistují,“ říká.

Doufejme, že film Bony a klid II nespadne do podobné trapné nostalgie jako pokračování jiného kultovního snímku – Sněženky a machři. Jeho pokračování Sněženky a machři po 25 letech bylo opravdu trapné. Tento film snad raději neměl vůbec spatřit světlo světa. Snad se režisér Olmer vzchopí a Bony a klid II budou mít hlavu a patu.

-dad-

Česko Slovensko má Talent uvidíte v neděli ve 20.15 na Primě.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také