TopStar

15. října 2013 13:00

Dagmar Dandová

Pravěké orgie: VyVolení hledají pořádný kyj

Pondělní den je pro většinu z vás utrpením – víkend za vámi… a další je daleko, před námi jen práce a zase práce. Naši VyVolení se taky neměli jako v bavlnce – vrátili se do drsného a nehostinného pravěku!

Po převléknutí do kůží a kožešin, které potřebovali k zahřátí, si vytvořili své vlastní bohy, jež by mohli uctívat a pak začali bojovat o kyj a radit se šamankou Nikol. V jeskyni u ohýnku pak měli debatovat nad tím, koho považují za největšího „pračlověka“ Vily! Škoda, že odešel Thomas, protože by tento titul určitě bez problémů získal.

Naši soutěžící se do své role pravěkých lidí opravdu obuli a někteří se skutečně chovali jako neandrtálci. Boj o kyj se zvrhl v docela pekelnou zábavu a každý ho jednoduše chtěl mít!

Celkovou rozjetou náladu kazila Romana, která měla napruženou náladu, vznikaly hádky, jež nebraly konce, a velká pomlouvačka, kterou rozjely Romana s Evou, se zdála delší než samotný pravěk! Z Nikol se stala šamanka a ostatní si k ní mohli chodit pro radu a pomoc.

Nakonec se všichni sešli v zásobovací místnosti, tedy improvizované jeskyni, a vyprávěli, jak si představují pravěké orgie.

Nezapomeňte nás sledovat dnes ve Zprávách z Vily v 19:40 a Zúčtování ve 20:15. Exkluzivní záběry uvidíte hned po přímém přenosu – vysíláme Vilu živě na Prima love!

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také