TopStar

12. června 2019 09:32

Tereza Šulcová

Představitel Jamese Bonda se zranil během natáčení! Znamená to pro Daniela Craiga konec?

Herec Daniel Craig (51) se zranil během natáčení připravovaného filmu, který má zatím pracovní název Bond 25. V českých kinech se na snímek můžeme těšit 8. dubna 2020.

Anglický herec Daniel Craig (51) se koncem května zranil během natáčení připravovaného filmu Bond 25. Podle nejnovějších informací za zranění může ošklivý pád z výšky. Představitel Jamese Bonda má podle deníku The Sun natržené vazy.

Herec byl spatřen na mezinárodním letišti Johna F. Kennedyho v New Yorku, jak kulhá s ortézou na levé noze. V chůzi mu pomáhají dvě hole. Kdy bude pokračovat v natáčení zatím není známo.

Daniel Craig dělá vše, co je v jeho silách, aby se co nejdříve vrátil k natáčení, které bylo po pár dnech přerušeno, aby měl herec čas na rekonvalescenci. Úraz se stal na Jamajce, kde se natáčelo několik scén. Podle informací herce ošetřoval chirurg, který se letos staral i o známého anglického fotbalistu Harryho Kanea, který měl také problém s kotníkem.

Natáčení se zatím moc nedaří, jedna katastrofa střídá druhou. Začátkem června ohrozil natáčení výbuch. Exploze se zdála být pod kontrolou, zranila ovšem jednoho člena štábu, a dokonce poškodila natáčecí prostory v Pinewood Studios. Zprávu potvrdil sám představitel Jamese Bonda – Daniel Craig na svém twitterovém účtu.

Pokud vše bude již probíhat tak jak má, na film se můžeme v českých kinech těšit 8. dubna 2020.

Sdílejte článek
Štítky James Bond úraz Daniel Craig Bond 25

Přečtěte si také