TopStar

13. října 2018 08:00

Markéta Škorňová

Překvapení American Music Awards: Na pódiu se objevil Kevin ze Sám doma! A byl ve skvělé formě!

Herec, známý především svou rolí Kevina z vánočních komedií „Sám doma“ Macaulay Culkin, se postaral o pořádné překvapení, když se objevil na předávání American Music Awards. A vypadal vážně skvěle! Přítomní hosté i diváci u televizních obrazovek se shodli, že Macaulay dlouho nevypadal tak dobře! Sršel dobrou náladou a úsměvy rozdával na všechny strany!

V úterý se konalo udílení cen American Music Awards, ale nebyly to celebrity z hudebního světa, kdo se postaral o největší překvapení. Obrovský potlesk a nadšení vypuklo poté, co se na pódiu objevil herec Macaulay Culkin!

Filmová dětská hvězda, která se v devadesátých letech proslavila díky komediím Sám doma, na každoročním udílení prestižních cen, vyhlásila kategorii nejlepšího zpěváka.

Macaulay sršel vtipem a dobrou náladou, čehož si všimli jak přítomní v sále, tak i diváci u televizních obrazovek. „Je skvělé vidět Macaulay Culkina na American Music Awards! Vypadá skvěle!“ zněl jeden z mnoha příspěvků na Twitteru.

„Macaulay Culkin vypadá zdravě a šťastně. Je skvělé ho vidět,“ zněl další příspěvek.

A my musíme dát komentářům za pravdu. Culkin opravdu vypadá skvěle, jak se zdá, drogová éra už je dávno za ním a on je konečně šťastný a vyrovnaný.

Macaulay Culkin je americký herec, známý především ze série filmů Sám doma a Sám doma 2: Ztracen v New Yorku, kde hrál coby chlapec. V době uvedení těchto filmů byl považován za nejúspěšnějšího dětského herce od dob Shirley Temple.

Dlouhé roky byl závislý na marihuaně a heroinu, i když to nikdy veřejně nepřiznal. Ze závislosti ho dostala až láska. V roce 2017 začal chodit s herečkou Brendou Song, se kterou by měl být až doteď. A jak to vypadá, láska mu svědčí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také