TopStar

17. ledna 2014 10:40

Dagmar Dandová

Pretty Woman vypadá jako babička!

Herečka Julie Roberts, která se proslavila jako tmavovlasá Vivien ve filmu Pretty Woman, už začíná šedivět. Podívejte se, jak dnes vypadá jedna z největších krasavic v Hollywoodu.

Roberts vzala roli ve filmu Blízko sebe, kde hraje dceru Meryl Streep a natáčení to prý bylo velmi krušné.

„Byla to největší dřina mého života, a to jsem porodila tři děti,“ prohlásila herečka. „Ale zároveň to byl i nejlepší herecký zážitek mé kariéry.“

Film vypráví o takové normální rodince, která je prolezlá alkoholismem, různými závislostmi a léta doutnajícími konflikty. Matka, tři dcery, jejich muži a další příbuzní. Když se sejdou všichni pod jednou střechou, je téměř jisté, že z toho nebude právě poklidný dýchánek.

Kromě Roberts a Meryl Streep se zde objeví Ewan McGregor, Chris Cooper, Juliette Lewis, Benedict Cumberbatch nebo Sam Shepard a všichni mají role sarkastických, nepříjemných a rozhádaných lidí, takže to určitě bude velký zážitek.

Meryl Streep prý údajně váhala, zda má roli ďábelské maminky Violet přijmout: „Budu muset s tou postavou strávit řadu měsíců. Opravdu je to místo, na které se chci vydat?“ uvažovala.

Ale nakonec dobře udělala, že roli vzala. Její výkon na plátně je impozantní a jde z ní skutečně strach.

-dad-

Fotogalerie: Julie jako zlá královna ve filmu Sněhurka

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také