TopStar

30. března 2014 21:40

Jana Fikotová

Prima-Style exkluzivně na narozkách Martina Michala: Helena Vondráčková připravila parádní akcičku

Žádný jiný fotograf než náš Jirka Janoušek na narozeninové oslavě Martina Michala nebyl. Blahopřát přišla celá řada slavných tváří včetně Jiřiny Bohdalové. Přesvědčit se můžete ve FOTOGALERII.

Zpěvačka Helena Vondráčková (66) rozhodně umí své milované překvapit. Pro svého manžela Martina Michala (55) uspořádala narozeninovou party plnou slavných tváří.

Každý by si přál mít oslavu narozeniny ve velkém stylu. To se téměř každoročně plní Martinovi Michalovi. Jeho oslavy jsou vždy dokonale připravené, manželka Helena si dá pokaždé záležet

Před pěti lety neváhala k padesátinám uspořádat karneval na Floridě, kde s manželem tráví část roku. Letos oslava sice byla bez masek, zato přišlo nespočet známých osobností v čele s herečkou Jiřinou Bohdalovou, zpěvákem Pavlem Vítkem, hudebním producentem Františkem Janečkem a příležitost popřát kamarádovi si nenechala ujít celá řada osobností.

Přestože je Martin o jedenáct let mladší než Helena, věkový rozdíl je na první pohled zcela zanedbatelný. Vondráčková totiž vedle Martina skutečně zraje jako víno. Oslava se neobešla ani bez rodiny, dortu a desítek dárků, mezi nimiž byla nejen luxusní vína, kvalitní jídlo, ale i obrazy nebo krásná akvarijní rybička.

-juf-


Přečtěte si také