TopStar

10. května 2019 10:39

Tereza Šulcová

Princ Harry dostal roztomilý dárek pro svého syna Archieho!

Princ Harry navštívil ve čtvrtek 9. května město Haag v Nizozemsku, kde zahájil roční odpočítávání Invictus Games 2020. Na této akci dostal rozkošný dárek pro své prvorozené dítko.

Princ Harry musí i jako novopečený otec plnit své královské povinnosti, mezi které spadala i návštěva Nizozemska, kde uvedl Invictus Games 2020. Během této události dostal dárek pro syna. Jaký? Roztomilé body s nápisem Invictus Games!

Vévoda ze Sussexu se neubránil dojetí a za body poděkoval. Meghan porodila v pondělí 6. května v ranních hodinách a ve středu ukázala syna společně s Harrym veřejnosti. Téhož dne zveřejnili i jméno miminka – Archie Harrison Mountbatten-Windsor.

Během návštěvy na uvedení Invictus Games 2020 měl vévoda ze Sussexu na sobě bundu s nápisem „Invictus Family Daddy“. Jak roztomilé! Princ Harry se na této události svěřil vojákovi a sportovci Dennisovi van der Stroomovi, že jeho syn pro něj znamená středobod vesmíru.

Dennis prohlásil, že pro vévodu je to jedna z nejkrásnějších věcí, která se mu přihodila. Jeho syn udělal několik lidí šťastnými. „Řekl mi, že je ohromně šťastný a že jeho syn je zatím velmi tichý,“ uvedl voják.

Tajný zdroj uvedl pro BAZAAR.com, že Archie je nejklidnější miminko, které můžete potkat. Meghan jako novopečená maminka prohlásila, že má „roztomilý temperament“.

Sdílejte článek
Štítky princ Harry Meghan Markle

Přečtěte si také