TopStar

6. ledna 2019 14:00

Tereza Šulcová

Princ z pohádky Princezna se zlatou hvězdou je stále v nemocnici

Josef Zíma, představitel prince Radovana z pohádky Princezna se zlatou hvězdou, je v nemocnici již druhý měsíc. Hospitalizovaný byl v listopadu kvůli opakovaným potížím s nohama. Bohužel musel být v nemocnici i přes Vánoce a Nový rok.

Být přes svátky v nemocnici si nepřeje nikdo. Vánoce strávil alespoň na chvíli se svými nejbližšími. „Zatím jsem stále v nemocnici. Domů mě převezli jen na tři hodinky,“ svěřil deníku Aha! Zíma, který momentálně leží v nemocnici. „Na Štědrý den mě na chvíli půjčili domů malým dětem, protože ty do nemocnice nesmí. Tak jsem se s nimi trochu potěšil a sanitkou mě zase odvezli zpátky,“ pokračoval Josef se svým prožitím Vánoc týdeníku Aha!.

Zpěvák české dechovky se už těší, až se vrátí zpět do pracovního módu. „Určitě se zase zmátořím. Chtěl bych se z toho dostat, protože bych chtěl ještě chvíli pracovat. Potřebuji být užitečný. Náladu mám celkem dobrou a bojuju,“ svěřil se Zíma se svým přáním. V říjnu pro týdeník Sedmička uvedl, že bez svých fanoušků by tu už možná nebyl, tak se není čemu divit, že se těší na to, až bude opět na pódiu.

Známý herec, zpěvák ale i moderátor ovšem svou prognózu tají. „Jsem tu už víc než měsíc, ale velice pomaličku se to lepší. Zatím však nemůžu říkat žádné prognózy a nevím, kdy mě propustí,“ zasteskl si herec. Již v říjnu se herec potýkal s potížemi, kvůli kterým pravidelně docházel k lékaři. To ovšem nestačilo a musel být následně v listopadu hospitalizován. „Kvůli bolestivému onemocnění tepny na pravé noze moc nevycházím, ale léčím se. Belhám se na kontroly, chci se uzdravit. Zatím se to moc nedaří, ale nestěžuji si,“ řekl Zíma týdeníku Sedmička v říjnu 2018. Je tedy velice pravděpodobné, že se jedná o stejný problém.

Sdílejte článek

Přečtěte si také