TopStar

3. listopadu 2013 22:39

Jana Fikotová

Principál Jan Hrušínský: Jezerka znovu vysílá

Principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský (58) je milovníkem nových pořadů. Ve svém divadle připravuje hudební revue s názvem „Vysílá studio Jezerka.“

„Jde o novou hudební revue s živými muzikanty a zajímavými hosty z řad herců a zpěváků,“ prozradil na slavnostní premiéře sám principál divadla Jan Hrušínský. Ten přiznal, že název revue odvodili v divadle z kdysi slavného pořadu Československé televize, který se vysílal právě z areálu divadla. „V revue budou také filmové dotáčky a nepřehlédnutelnou úlohu bude mít někdejší televizní hlasatel Alexander Hemala.“ V prvním díle revue se představila Jana Malá a Dáša Zázvůrková, které jsou zároveň autorkami scénáře, Leona Machálková, Petr Vacek, Václav Vydra, Kristýna Hrušínská, Michal Novotný, Martin Písařík, Libor a Zdeněk Hruškovi, Felix Slováček mladší, Ladislav Gerendáš a Kvartet Pavla Větrovce.

"Ten nápad vznikl tak, že my s Dášou jsme spolu velké kamarádky od roku 2007, kdy jsme spolu alternovaly Dobře placenou procházku v Národním divadle, a Dáša po letech projevila zájem se mnou stát na jevišti a já si řekla, že by to nemuselo být marné. Daly jsme síly dohromady, šly jsme za Honzou Hrušínským a Honza nám poskytl prostor a společně tady vytváříme hudební revue," říká herečka Jana Malá.

-juf-


Přečtěte si také