TopStar

20. června 2019 11:00

Tereza Šulcová

Připravovaný snímek James Bond se možná nedotočí. Režisér místo natáčení zůstal doma na PS4.

Atmosféra při natáčení připravovaného snímku Bond 25 je nyní na bodu mrazu. Režisér místo aby přijel na natáčení, zůstal doma a hrál PlayStation. Nyní žádá štáb o přesčasy.

Americký režisér Cary Fukunaga (40) nedorazil na domluvené místo natáčení a místo toho zůstal doma a hrál na PS4. Štáb toho má plné zuby a rozpoutala se vzpoura. Právě kvůli režisérovi musel štáb natáčet o několik hodin déle, než bylo domluveno.

Režisér nakonec na natáčení dorazil, ovšem se zpožděním více než tří hodin. Připravovaný snímek má v poslední době jeden problém za druhým.

Začátkem června ohrozil natáčení výbuch. Exploze se zdála být pod kontrolou, zranila ovšem jednoho člena štábu, a dokonce poškodila natáčecí prostory v Pinewood Studios. Zprávu potvrdil sám představitel Jamese Bonda – Daniel Craig - na svém twitterovém účtu.

A to stále není všechno. Anglický herec Daniel Craig (51) se koncem května zranil během natáčení připravovaného filmu Bond 25. Podle nejnovějších informací za zranění může ošklivý pád z výšky. Představitel Jamese Bonda má podle deníku The Sun natržené vazy.

A aby toho nebylo málo, režisér požádal štáb, aby pracoval přesčas. To zahrnovalo i víkend, kdy byl Den otců. S tím nesouhlasilo mnoho zaměstnanců a vznikla tak vzpoura. Film má dorazit do kin 8. 4. 2020.

Sdílejte článek
Štítky James Bond Daniel Craig

Přečtěte si také