TopStar

15. srpna 2013 11:40

Dagmar Dandová

Přistiženi: Geislerová a Hřebejk! Co spolu mají?

Herečka Aňa Geislerová (37 let) a režisér Jan Hřebejk (46) spolu tráví podezřele hodně času. Jen co skončilo natáčení filmu Líbánky, už se chystají na další projekt. Herečka dostala hlavní roli v seriálu V objetí, který bude režírovat právě Hřebejk. Že by i oni dva skončili v objetí?

„Často se mě lidé ptají, jaký máme mezi sebou s Honzou vztah. Rozhodně to není milenecko-partnerský vztah, ale spíš bratrsko-sesterský. Proto spolu hned zase odjíždíme natáčet,“ řekla Aňa Geislerová, která vypadá po porodu lépe, než kdy předtím. Právě jí skončilo šestinedělí a (což je trochu záhadou) působí velmi odpočatým dojmem.

Herečka koncem června porodila své třetí dítě, syna Maxe. Geislerová má s manželem Zdeňkem Janáčkem už dvě děti, syna Bruna Fidelia a dceru Stellu Ginger. Pár nedávno překonal manželskou krizi, kdy se herečka od svého muže odstěhovala a začala chodit s podnikatelem Martinem Shenarem. Kdo je ve skutečnosti Maxův otec, se zatím neví, Hřebejkova múza totiž o otcovství svého nejmladšího syna mluvit nechce.

Jisté ale je, že o jejím porodu jako první informoval právě Jan Hřebejk a to na slavnostní premiéře Líbánek na Filmovém festivalu v Karlových Varech.

„Musím se snažit, aby byly role pro Aňu charakterově jiné, aby se to nepletlo. Zatím se mi to daří. Mám pocit, že jsme všichni prostě jedna rodina,“ uvedl režisér.

Seriál V objetí má být o milostném trojúhelníku a prý v něm bude spousta odvážných erotických scén. Co na to asi říkají Zdeněk Janáček a Hřebejkova manželka Lenka…

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také