TopStar

3. dubna 2015 07:44

Ivana Nádvorníková

Přítel nové miss Švantnerové: Nemám strach z konkurence!

Nikol Švantnerová už pár dní kraluje České republice jako nová Česká Miss. Této dvaadvacetileté krásce pomalu ale jistě dochází, co ji čeká a co vlastně vítězství v takové soutěži obnáší. Jak se ale zdá, přípravu nepodcenila a zaskočená není ani ona, ani její přítel.

Nikol má ráda fotbal, a tak určitě nikoho nepřekvapí, že má už dva roky po svém boku právě fotbalistu. Jak on vidí jejich společnou budoucnost poté, co byla Nikol zvolená novou Českou Miss?

„Strach z toho nemám, věděli jsme, do čeho jdeme,“ říká její současný přítel Jakub Hora a dodává, že nabídky se jí asi teď pohrnou, na což je zvyklý. Nikol jich prý měla i před svou účastí v soutěži dost. Pár už má za sebou první zkoušku důvěry – tříměsíční odloučení, kdy Nikol fotila v Istanbulu a v Bejrútu.

„Nemůžu říct, že spolu zůstaneme na věky, ale rozumíme si ve všech směrech, a to je nejdůležitější,“ přemýšlí Nikol, která by si s Jakubem dokázala představit i společnou budoucnost.

Svému dokonalému vzhledu by prý byla nová Česká Miss ochotná obětovat i pro ni tak typickou škvírku mezi předními zuby. „V modelingu je to výjimečné, ale v České Miss je to něco jiného, tady jde o dokonalost,“ říká a dodává, že by si tedy zuby klidně nechala upravit. Nikol je dokonalostí skoro posedlá – a díky touze po dokonalém těle v jednu dobu také propadla anorexii. „Už vím, co to dokáže udělat s tělem a zdravím, a už bych do toho nikdy nechtěla spadnout,“ přiznává modelka. Co myslíte – vydrží jí její dvouletý vztah, nebo ne?

Pikoška na závěr: Nikol je odhodlaná obětovat své nové roli všechno, o čemž svědčí i fakt, že ihned poté, co se dostala do finále České Miss, přerušila studium na vysoké škole.

Iv


Přečtěte si také