TopStar

10. června 2019 11:34

Tereza Šulcová

Proč se rozpadl vztah Bradleyho Coopera a Iriny Shayk? Víme to!

Bradley Cooper a Irina Shayk se po čtyřletém vztahu rozešli. Dvojice byla ve vztahu nešťastná, podle informací spolu zůstávala kvůli dvouleté dceři. Teď se objevil pravý důvod rozchodu!

Každého by mohlo napadnout, že za rozchod může zpěvačka Lady Gaga, která se v posledních měsících kolem Bradley Coopera pořádně motala a Irině nezbývalo nic jiného než tomu přihlížet. Ale to nebyl pravý důvod rozchodu.

Podle Entertainment Tonight chtěla modelka od vztahu víc a k tomu se herec neměl. Podle zdroje na svatbu čekala dlouhé čtyři roky a doufala, že si ji Cooper vezme alespoň po tom, co mu porodí dítě. Ale ani po dvou letech od narození malé holčičky se k tomu neodhodlal.

„Irina měla skutečně velké naděje a doufala ve společnou budoucnost. Cítila, že by bylo správné se po narození dcery vzít, ale to se nikdy neuskutečnilo. Čekala od partnera víc ve všech směrech, nikdy se ale nedočkala. Byla nešťastná a sama věděla, že Bradley tráví v práci příliš času,“ prozradil zdroj.

Byla to právě Shayk, která rozhodla, že vztah ukončí: „Nedávno se Irina rozhodla, že je toho příliš,“ svěřil se zdroj. „Věděla, že se svatby pravděpodobně nikdy nedočká a nekonečné hádky tomu nepřidávaly,“ vysvětluje dále.

„Jsou to velmi odlišní lidé, a když zjistili, že jediné, co je drží pohromadě je dvouletá dcera, bylo na čase to ukončit,“ dodal zdroj.

Zdroj dodal, že ukončení vztahu plánovala dvojice už při premiéře filmu Zrodila se hvězda, ale to by mohlo negativně ovlivnit film. Rozchod tedy držela ještě pár týdnu pod pokličkou.


Přečtěte si také