TopStar

9. ledna 2018 12:10

Profesionální trolling Ryana Reynoldse: nyní si vzal na paškál rodinu Kardashian

Hollywoodský herec Ryan Reynolds a jeho žena, krásná blondýnka Blake Lively, jsou mistři výsměchu. Ironický tatínek miluje trollit své děti na Twitteru a vymýšlí příspěvky, kterým se směje celý internet. Nyní mu padla pod ruku rodina Kardashian-Jenner. A jak to dopadlo? Posuďte sami.

‚‚Být otcem, to je jeden z nejkrásnějších pocitů na Zemi. Samozřejmě nepočítaje ty roky, které jsem se svým dítětem strávil já,“ napsal Reynolds k jednomu ze svých twitterových příspěvků. Stejně ironická je i jeho vyvolená Blake Lively. K narozeninám svého muže zveřejnila herečka fotku s jeho kolegou Ryanem Goslingem, kdy svého manžela odstřihla a připsala: ‚‚Vše nejlepší, lásko.“

Nyní Ryan řeší na svém twitterovém účtu otázku, kdo z Kardashianek/Jennerek je těhotný. Prosí své fanoušky, ať mu v tom udělají konečně pořádek. ‚‚Může mi někdo pomoct rozřešit spor mezi mnou a mým farářem, která z Kardashianek je teda těhotná?“

No, zda Ryan vyhraje spor, nikdo neví, nyní má však alespoň jasno, že Kim Kardashian čeká dítě od náhradní matky a Khloé Kardashian i Kylie Jenner jsou těhotné.

Není to tak dávno, co se Blake Lively vysmála na svých sociálních sítích svému muži také. Pečení vánočního cukroví se jako správná hospodyňka chtěl ujmout Ryan a takhle to dopadlo: ‚‚Ryan dělal cukroví. Je šikovný,“ napsala Lively ke svému příspěvku.

Sdílejte článek
Štítky Twitter Kylie Jenner trolling Ryan Gosling Ryan Reynolds Blake Lively Kardashian

Přečtěte si také