TopStar

29. srpna 2013 11:50

Dagmar Dandová

Profesní vražda Moniky Marešové v Náchodě

Když získala Monika Marešová (38) další moderátorskou příležitost, byla naprosto nadšená. To ještě netušila, co ji čeká.

Spolu s Evou Decastelo a Lukášem Hejlíkem dostala nabídku na uvádění soutěže Muže roku. Kdyby ale tušila, jaké faux paux večer zažije, radši by zůstala doma s dětmi.

Stále ještě manželce moderátora Leoše Mareše vybraly stylistky v Náchodě naprosto příšerné šaty se zlatými nášivkami na bocích, které jí přidaly deset kilo. Monika má velmi sexy sportovní postavu, ale v úděsném hábitu vypadala, jako by jí nabobtnaly boky tak o dvě čísla. Do toho jí kadeřnice udělaly na hlavě neuvěřitelný účes: vyčesaly jí vlasy nad čelo a po stranách jí vykouzlily tisíce loken. Krásná moderátorka tak vypadala jako ruská panička z karlovarské kolonády.

„Sovětský pudlík“ ale ještě nebyl to nejhorší. Monika měla akci spolumoderovat…

Ve scénáři akce však neměla kromě čtení sponzorů moc prostoru a navíc ji kolegové Eva Decastelo s Lukášem Hejlíkem téměř nepustili ke slovu. Marešová jim několikrát musela vstoupit do řeči, a pak nastala pěkně trapná situace, kdy chtěli mluvit všichni najednou.

Nakonec hlavní slovo večera převzala Decastelo a chudáka Marešovou už skoro ani nepustila na pódium. Takže moderátorská kariéra Moniky Marešové v Náchodě moc do plusu nešla. Třeba sympatická Monika dostane šanci ještě někde jinde.

-red-

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také