TopStar

29. května 2014 17:50

Ivana Nádvorníková

Proměny Zdeňka Macury: Posledních 12 měsíců mu dalo zabrat!

Poslední měsíce daly Zdeňku Macurovi pořádně zabrat. Z jeho původně svěže vypadajícího obličeje teď přímo křičí starosti a trápení. Víc a hlubších vrásek, zanedbaný účes, zapadlé oči, pár přibraných kil smutek... to všechno se promítlo během jednoho roku do tváře Zdeňka Macury.

Kauza je na spadnutí

Tady ještě vypadal velice dobře a odpočatě. Havraní, dobře zastřižené vlasy, černý plnovous, hladká tvář.

Osudný výlet do Itálie

Macura se už delší dobu objevuje v médiích v souvislosti s Ivetou Bartošovou, kterou se snaží zachránit ze spárů jejího tehdy přítele Josefa Rychtáře. Na jeho tváři jsou vidět první starosti, vrásky na čele jsou pěkně hluboké, plnovous jakoby vybledl. Osudný "výlet" do Itálie je na spadnutí...

Bojovník za práva týraných žen

Macura se plně obouvá do svého boje. Za Ivetu, proti Rychtářovi. V médiích je, podobně jako Rychtář, jako doma a v hlavním zpravodajství. Něco takového by se mu bez Ivetina jména nikdy nepovedlo, stejně jako jeho sokovi. Co k tomu říká samotná zpěvačka? Nic. Je zavřená v Uhříněvsi. Veškerou komunikaci se světem za ni vyřizuje manžel.

Královský "nový rok"

Novoroční projev a první chaloupka pro týrané ženy. Zdeněk ji pojmenoval po Ivetě Bartošové – Ivetka.

Mlátička

Rok uplynul a svěží vzhled Zdeňka Macury je ten tam. Bitky se zpěvaččiným manželem a první soudy s Rychtářem mu dávají zabrat. Místo Ivety nachází jinou přítelkyni – také týranou ženu. Nikdy jsme je neviděli se usmát. Působí jako velmi smutný pár.

A je konec... Nebo není?

Smrt zpěvačky nese Zdeněk Macura velmi těžce. Zroutí se a přítelkyně mu dokonce musí volat záchranku. Co bude dál?

To je ale proměna!

Tak se na něj podívejme. Víc a hlubších vrásek, zanedbaný účes, zapadlejší oči, pár přibraných kil... to všechno se promítlo během jednoho roku do tváře Zdeňka Macury.

To je ale proměna!

Smrt své modly nesl velmi těžce...

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také