TopStar

13. května 2014 13:28

Zdeněk Macura: V ohrožení života? Proč pro něj jela záchranka?

Štáb TOP STAR magazínu exkluzivně zjistil, že je dlouholetý ctitel zpěvačky Ivety Bartošové Zdeněk Macura v ohrožení. Záchranka k němu jela dokonce dvakrát. Co se stalo?

Podle všeho se Zdeněk Macura psychicky zhroutil, záchranku mu zavolala jeho přítelkyně Vlaďka (podrobnosti v pondělním TOP STAR MAGAZÍNU od 21.30 na Primě). Redakce Prima-Style.cz se dovolala Zdeňka Macury na telefon a nepůsobil vůbec dobře.

Unavený a vyčerpaný Zdeněk nám přiznal, že všechno snáší špatně. Na záchranku to sice už podle jeho slov není a cítí se lépe. "Doktoři mi pomohli, měl jsem to od nervů," připustil pomalým a tichým hlasem s tím, že si od zájmu médií potřebuje odpočinout. "Došly mi síly, ani do práce teď nechodím," přiznal. "Ale boj proti tyranům nevzdávám," pookřál přece jen vzápětí. "Musím si rozmyslet, co podniknu."

Každopádně Zdeňka Macuru čekají další soudy se sokem Josefem Rychtářem. "Ani si teď honem nevybavím, kdy máme ten nejbližší," hlesnul vyčerpaně.

TIP Prima-Style.cz:

Tragický konec života Ivety Bartošové zasáhl celou republiku. Kolem její smrti se ale objevuje řada nejasností. Nejčastěji se týkají Josefa Rychtáře. Uvidíte v dnešních VIP zprávách. Začínají za pět minut osm.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také