TopStar

13. května 2014 10:16

Život po Ivetě Bartošové: 5 věcí, které se teď stanou

Zpěvačka Iveta Bartošová měla v pondělí pohřeb. Nejspíš to ale ještě několik dní potrvá, než emoce kolem jejího příběhu opadnou a situace se uklidní. Následujících 5 situací je nanejvýš pravděpodobných a jméno nešťastné zpěvačky se kolem nich bude určitě znovu skloňovat.

1. Dojde k vypořádání majetku a Artur prodá dům

Majetková otázka je velmi nejasná. Přestože manžel Josef Rychtář společně s Ivetou tvrdili, že uzavřeli předmanželskou smlouvu, objevila se možnost, že neexistuje. Josef Rychtář prohlásil pro štáb zpravodajství FTV Prima, že nebude chtít vyplatit vůbec žádné peníze a vše eventuálně připadne Arturovi. Dopis na rozloučenou, který ukazoval těsně po Ivetině smrti (ve kterém odkazuje dům a zbylé peníze Arturovi), právně jako poslední vůle neplatí, protože podpis "máma" není relevantní. Údajně však existuje další poslední vůle a také pojistka. Na domě jsou hypoteční dluhy (a nejsou jediné, které po zpěvačce zbyly) – nejpravděpodobnější scénář je, že cca jeden a půl milionu zaplatí hudebník Ladislav Štaidl, aby mohl Artur dům prodat.

2. Budou soudy

Budou určitě, ale kolik, to je jen těžké odhadnout. Soudí se mezi sebou Josef Rychtář se Zdeňkem Macurou, Domenico Martucci ve vícero kauzách s Josefem Rychtářem, trestních oznámení bylo podáno několik a postupně dojde na soudy a tresty.

Takto to obvykle u soudu probíhá:

3. Strhne se ještě minimálně jedna rvačka

Statisticky není možné, aby k ní nedošlo. Josef Rychtář se Zdeňkem Macurou se určitě potkají a zatím téměř nikdy se jim nepovedlo udržet nervy na uzdě. K nějaké strkanici znovu dojde a znovu padnou další trestní oznámení. Trable to znamená především pro Josefa Rychtáře, protože už je v podmínce a jakýkoliv nový trest znamená vězení.

Jak to vypadá, když se Rychtář s Macurou perou:

4. Tanec kolem urny

Až bude urna vydána, nastane další kolo spekulací, kde bude Iveta Bartošová uložena k poslednímu odpočinku. Josef Rychtář připustil, že si ji napřed vezme domů a pak zmínil, že by měl rád vlastní hrob v Říčanech, ve kterém by pak ležel společně se svou manželkou.

K největším kritiků toho, jak se Josef Rychtář choval po smrti své ženy, patří její expartner, hrabě Domenico Martucci:

5. Velké stěhování do Říčan

Jestliže dům v Uhříněvsi připadne Arturovi, bude se Josef Rychtář pravděpodobně chtít přestěhovat do svého původního bydliště v Říčanech. V domě momentálně bydlí jeho exmanželka Darina, manželé zatím nejsou majetkově vypořádáni. Paní Darina, kterou exmanžel v minulosti surově zmlátil, se zatím k situaci vůbec nechce vyjadřovat. Strach ale musí mít pořádný...


Přečtěte si také