TopStar

30. dubna 2014 15:13

Rychtář s Macurou: Rvačka před domem. To má být pieta?! - VIDEO

Od tragické smrti Ivety Bartošové uplynul sotva den a vdovec Josef Rychtář s jejím samozvaným ochráncem Zdeňkem Macurou se poprali před domem v Uhříněvsi. Co rvačku vyvolalo? Jaké nadávky létaly vzduchem?

Zdeněk Macura se podle našich informací pokusil vylepit na branku domu hanlivý plakát. "Vypadni odsud ty lstivý vrahu," stálo na něm. Josef Rychtář vyletě ven a oba se do sebe pustili.

Macura už včera obviňoval Rychtáře, že Ivetu zabil, dnes v tom jen pokračoval.

"Koho jsem zabil?" soptil Josef Rychtář dnes a sápal se po Macurovi s obviněním, že si ani tak krátce po smrti Ivety nedá pokoj.

Zdeněk Macura křičel: "Co na mě saháš, ty vrahu! Ty špíno!" a vmetl Rychtářovi do tváře, že Iveta Bartošová nevěděla, jak se ho zbavit. Kdy tenhle cirkus skončí, tak není vůbec jasné. Zřejmě padnou další obvinění a dojde na další soudy. Josefa Rychtáře ale každé další sebemenší problémy se zákonem mohou poslat za mříže. A Zdeněk Macura to dobře ví.

Jedna z předchozích rvaček sehrála roli také v úterním dramatu. Když byl Josef Rychtář na výslechu kvůli potyčce s Macurou ve Svitavách, vydala se Iveta Bartošová pomalým krokem směrem ke kolejím...

Rychtář je od smrti své ženy opravdu hodně slyšet a vidět. Jako by se ještě nechtěl vzdát pozornosti médií – ukázal všechno včetně dopisu Ivety, který byl určený pro jejího syna Artura.

Hysterický Zdeněk Macura včera v žalu všude prohlašoval, že je Josef Rychtář vrah, který moc dobře věděl, jak to celé skončí.

Domenico Martucci, jeden z Ivetiných posledních partnerů a muž, se kterým byla v kontaktu ještě poslední dobou, zachovává mlčení. "V takové chvíli se hodí jedině ticho," míní.

V okamžiku uzávěrky tohoto článku Zdeněk Macura vypovídal na policii. Na Rychtáře podal trestní oznámení pro napadení a ublížení na zdraví.

Jak taková rvačka mezi rivaly probíhá?


Přečtěte si také