TopStar

21. ledna 2014 06:50

Dagmar Dandová

Protřelá Marešová chtěla dát Miss Leové pěstí

Tak tomu se říká souboj generací! Zkušenou stále ještě manželku moderátora Leoše Mareše Moniku (39) vyloženě pobavila hláška modelky a České Miss Earth Moniky Leové (22). Ta prohlásila, že pokud by nějaká dívka dotírala na jejího přítele, tak by jí to vysvětlila ručně.

Marešová si na to konto jen povzdychla. „Pokud by měl mě a stál o jinou, nestál by mi za to. Ta jediná musím být přece já,“ uvedla moderátorka rezignovaně. Protože kdyby měla jednat podle toho, co tvrdí Leová, byla by z ní profesionální boxerka.

Musela by dát totiž KO Hance Svobodové, Gábině Dvořákové, Michaele Kociánové, Petře Faltýnové a mnoha mnoha dalším. Což, uznejte, by byl naprostý Mortal Combat..

„Já se bez boje ale nikdy nevzdávám,“ trvala na svém Leová. A co na to Marešová? Ta jen mohla mávnout rukou: No jo, život tě naučí.

Leová ale brzy uznala, že se zkušenostmi, které má Marešová jakožto 120krát podváděná manželka, se nemůže srovnávat.

„Já se do svatby ale neženu,“ podotkla raději. „A hlavně mě můj přítel zatím o ruku ani nepožádal. Chtěla bych ale klasickou českou svatbu s rozbíjením talířů a dalšími tradicemi. Zažila jsem ve Vietnamu svatbu svého strýce. Trvala celý týden, měla stovky hostů, tuny jídla a pití. Všichni tancují a baví se. To ale pro mě moc není,“ upřesnila sexy modelka.

Jenže než se stačila nadát, dostala KO od Marešové nakonec ona.

Naštěstí to bylo jen jako. Obě dámy se totiž staly tvářemi třetího ročníku soutěže Souboj nevěst, kde pózovaly v boxerských rukavicích. Organizátoři soutěže totiž uznali, že správná nevěsta musí mít pořádně ostré lokty.

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také