TopStar

16. června 2014 17:20

Táňa Sáblíková

První týden v Hotelu Paradise: Láska, sex a něžnosti… a k tomu zrada!

Dánská verze Hotelu Paradise umí lecčím překvapit. A soutěžící se téměř ničeho nebojí, zažili totiž na jeden týden zábavy i napětí až až…

Již první den byl napínavý, když si nikdo nechtěl vybrat jednoho ze soutěžících za partnera, vody se ale uklidnily a všichni se víceméně spokojeně spárovali.

Při prvním párování, kdy byli ohroženi muži, se ale udála zrada, nad kterou mnozí jen kroutili nevěřícně hlavou. Utajovaná dvojčata Laura a Simon byli prozrazeni a Laura postavena téměř před Sofiinu volbu.

Zachrání bratra, nebo se rozhodne pro Kaspera, který zvládl za těch pár dní ukrást Lauřino srdce? Usměvavá blondýnka volila srdcem a všem tím vyrazila dech, v hotelu zůstal Kasper. Ten se jí za to odměnil, jak nejvíce mohl. Přestože tento pár hned další den rozdělila nová soutěžící Majana, Kasper si Laury všímal čím dál tím víc. Něžnosti a líbání bylo v hotelu mezi touto dvojicí na denním pořádku.

Vše vyvrcholilo po dalším párování, kdy si Laura stoupla za Kaspera a stala se jeho partnerkou stejně jako na začátku, a po bujaré party všichni zamířili do svých ložnic. Kasper s Laurou totiž celou noc probděli a došlo i na sex! Dánští soutěžící se toho totiž vůbec nebojí…

Hotel Paradise ale nepřinesl jen tohle, mrkněte se sami!

Sdílejte článek

Přečtěte si také