TopStar

15. října 2013 12:54

Psycho teprve začne: Nových obyvatel Vily se lidé venku bojí

Dvoumetrový čtyřicetiletý Jafar se ničím netají: "Lidi a ženský se mě bojej," přiznává s úsměvem, ze kterého by dosavadní obyvatele Vily mrazilo, kdyby ovšem věděli, co se na ně chystá. Sledujte večer Zúčtování na Primě – bude to stát za to.

Kromě Jafara (vlastním jménem Jan Filipenský), který se živí na volné noze jako "umělec" (ohňové efekty, kaskadér... seznam je dlouhý), se do Vily nakvartýruje ještě další soutěžící na "divokou kartu", padesátiletá Zdeňka Soukupová. Povoláním kartářka. Takže něco pro Romanu, která je pověřčivá až hrůza.

Jít ke kartářce vyžaduje určitou míru osobní vyrovnanosti a statečnosti. A teď ji budou mít ve Vile ostatní k dispozici čtyřiadvacet hodin.

Podívejte se do Vily zdaleka nejen hned prostřednictvím čtyř kamer TUDY.

TIP Prima-Style.cz: Sledujte dnes Zprávy z Vily od 19:40 na Primě a především Zúčtování a všechno zajímavé kolem od 20:15 na Primě.

Prima-Style.cz odhaduje reakce na příchod Jafara:

- Holky budou zaražené. Chtěly pořádného chlapa, když vypadl Thomas. Takhle si ho ale asi nepředstavovaly.

- Všichni budou komentovat jeho výšku – kdo by nekomentoval – a spekulovat, kde bude spát.

- Honzovi končí éra harému. Docela si věřil v posledních dnech, jenže Jafar by ho taky mohl sníst k večeři. Bude vyčkávat.

- Vladko podobné typy nesnáší dobře. Nejvíc starostí ale bude mít s tím, o kolik jídla uvařit víc, aby nového obyvatele Vily nakrmil.

Prima-Style.cz odhaduje reakce na příchod Zdeny:

- Romana bude ráda, že má k sobě parťačku na rozhovory. Přece jen je povahou blíže padesátileté Zdeně než ostatním holkám. Problém ale je, že Zdena na padesátnici vypadá dobře a Romana ve Vile dvakrát nekvete.

- Nastanou kartářské seance do omrzení. To se bude líbit speciálně Lucce a zřejmě i Romanu přemůže (jako obvykle) zvědavost.

- Muže ve Vile Zdeňka zajímat logicky asi moc nebude. Pokud je ale citlivá a vnímavá, porozumí si s Vladkem.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také