TopStar

11. dubna 2018 09:56

Rachel McAdams porodila první děťátko!

Herečka romantických komedií Rachel McAdams (39) se konečně stala maminkou! Krásce a jejímu milému Jamiemu Lindenovi (37) se narodil syn. Jméno ani přesný čas narození prozatím není znám, ale fanoušci už prý novopečené rodiče s děťátkem viděli na procházce. Zdá se tedy, že dítě přišlo na svět už před několika dny.

O těhotenství herečky se začalo mluvit až v únoru letošního roku, svůj stav se Rachel podařilo skrývat až do poslední chvíle. Zároveň se McAdams příliš nevyskytovala na veřejnosti. Když už se někde ukázala, tak volila velmi volné šaty. Ani svůj vztah s Lindenem dívka neprezetnovala před fanoušky, a to nehledě na to, že už je šťastně zadaná dva roky. Třeba se právě s narozením dítěte něco změní.

Je známo, že kráska chodila od roku 2005 do roku 2007 se svým hereckým kolegou Ryanem Goslingem, se kterým si zahrála například v romantickém dramatu ‚‚Zápisník jedné lásky“. Delší dobu strávila hvězda oblíbeného snímku Woodyho Allena ‚‚Půlnoc v Paříži“ s Michaelem Sheenem, který byl jejím filmovým kolegou.

Herečka Rachel McAdams se už brzy objeví v novém snímku ‚‚Neposlušnost‘‘, kde si pro změnu vyzkoušela lesbickou lásku, která to nemá v ortodoxní židovské komunitě vůbec snadné. Blondýnka kvůli této roli musela změnit barvu vlasů. Ze záběrů je zřejmé, že se svou hereckou kolegyní Rachel Weisz k sobě musely mít opravdu hodně blízko.

Sdílejte článek
Štítky Ryan Gosling Rachel McAdams

Přečtěte si také