TopStar

31. března 2014 06:30

Dagmar Dandová

Regina Rázlová se vrací: Jsem ráda, že jsem živá!

Po dlouhé době se ve společnosti ukázala herečka Regina Rázlová (66). Na slavnostní vyhlašování 5. ročníku celonárodní soutěže Žena regionu dorazila za doprovodu svého manažera Janise Sidovského. Působila ohromně optimisticky.

„Jsem nadšená babi na všechno a pro všechny. Těší mne to. Na životě mám ráda to, že jsem živá! Ze špatných a těžkých chvil se snažím „vypsat“. Moje deníky vyšly pod názvem Z uvedených odposlechů je...,“ prozradila herečka, která už je sedminásobnou babičkou.

Rázlová, která byla v 80. letech na vrcholu kariéry, si v životě zažila vzlety i pády. Rok strávila ve vazbě za údajné zneužití informací v obchodním styku, vyšetřovaní této kauzy ukončila až amnestie Václava Klause. Nyní se vrátila na výsluní, a to jak do filmu, tak i na divadlo.

„V pražském divadle Ungelt zkouším krásnou a velmi zábavnou komedii Kurtizána. Starší dámy mají problém s věkem, milencem, synem a nakonec vlastně i s tím, co v životě oceňovat. Po mnoha letech si opět zahraji v dobovém kostýmu s krajkami...Bezva kolegové, bezva práce, bezva lidi... bezva jaro... bezva život,“ prozradila Rázlová, která se teď nejvíc těší na to, až se vrátí z Francie její dcera Adéle Oliva.

"Je malířka a teď přijíždí do Čech. Státní Alšova galerie ji pozvala a pořádá velikou výstavu jejích obrazů. Je úžasné, že se vedení galerie rozhodlo nenechat tento mimořádný talent za hranicemi a chtějí ho vrátit domů, do Čech.

"Ženy malířky, když chtějí uspět, ze sebe musí vydat mnohem více než muži A když jim k tomu pánbůh nadělil tři děti? No, určitě je spousta žen, které vědí, o čem mluvím,“ dodala Regina Rázlová a všechny pozvala na vernisáž 10. května na zámek v Bechyni.

-dd-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také