TopStar

4. listopadu 2018 08:50

Řepka spáchal virtuální sebevraždu, Kristelová stále postuje

Není to tak dávno, co se Tomáš Řepka i jeho milá Kateřina Kristelová chlubili na svých sociálních sítích jednou zamilovanou fotkou za druhou. Teď ale došlo k radikálnímu obratu a vypadá to, že blondýnka ze svého života Tomáše kompletně vymazala. Jak to vypadá tak Tomáš se svými sociálními sítěmi skutečně skoncoval a teď bude žít plnohodnotný život.

Blonďatá moderátorka znovu dovolenkuje. Není to tak dávno, co si se svým partnerem Tomášem Řepkou užívala v Dubaji a pak vyjela dvojice do Disneylandu, teď se vydali na plavbu lodí po celém světě. Nebojte, šlo jen o okružní plavbu po Středozemním moři. No a jak je jejím stylem, Kateřina neopomenula na svém Instagramu sdílet jednu fotku za druhou. Tomáš ale tolik sdílný nebyl a na své sociální síti už pořádnou dobu nic nezveřejnil. Zdá se, že virtuální sebevraždu, kterou před nějakou dobou sliboval, skutečně spáchal.

A i přes hojný počet Kateřininých příspěvků není Tomáš ani na jednom z těch jejích. Může to dokonce vypadat, že s ní na další dovolené vůbec není. Na druhou stranu, popisky Kristelové dokazují, že s ní její vyvolený odjel. ‚‚Je pro mě největším relaxem koukat na bouřící moře, v ruce mít skleničku vína, číst si severské detektivky… a užívat si mojí lásky. Ta mě hřeje dost,‘‘ a k popisku připojila malý symbol fotbalového míče, aby bylo zcela evidentní, o koho jde.

Poslední snímek na Řepkově sítích je týden starý a o cestě s jeho láskou se také slovem nezmínil. Vypadá to, že si bývalý fotbalista dokonce vzal k srdci poznámky soudkyně, která byla sociálními sítěmi jedné z nejznámějších dvojic české mediální scény pohoršena. ‚‚Já jsem v rámci případu sledovala jejich profily na sociálních sítích. Jejich reakce byly dětinské, pohrdající a arogantní.‘‘

Sdílejte článek
Štítky sociální sítě Tomáš Řepka Kateřina Kristelová

Přečtěte si také