TopStar

9. května 2019 10:38

Reportérka Primy Karolína Hošek porodila!

Blonďatá reportérka našeho zpravodajství Karolina Hošek Štruncová porodila krásného syna! Chlapeček má téměř 4 kila, zmínil pyšný tatínek Pavel Štrunc. A jak se jmenuje?

A jmenuje se Vašík! ‚‚Tak tady ještě jedno takřka královské miminko, drobeček Vašík 3,85kg/51 cm dnes v 6:58,‘‘ napsala Karol na svém Instagramu s vtipnou narážkou na prince Harryho a vévodkyni Meghan.

‚‚Je to krásný pocit, nemůžu si na něj zvyknout,‘‘ sdělila online Top Staru Karolína své pocity. Navíc se svěřila, jaký způsob porodu zvolila: ‚‚Stejně jako Meghan jsem rodila s dulou podle starého indiánského zvyku ve dřepu. A navíc, bez anestezie!‘‘ Její manžel Pavel Štrunc se pochlubil výškou a hmotností: ‚‚Má 3.85 kg a 51cm, narodil se ve dřepu bez jediného prášku na bolest i přes zádové bolesti maminky.‘‘ Karolína je, jak ostatně ve svých reportážích dokazuje, silná žena, vše tedy bez obtíží zvládla a my gratulujeme!

O svém těhotenství informovala Karolína už v prosinci loňského roku. Tehdy radikálně přibrala, ovšem nechala se slyšet, že naštěstí v těch správných partiích. ‚‚Ostatně i část rodiny se o těhotenství dozvěděla dřív z televize. Byly jim nápadné neforemné volné šaty,‘‘ pobaveně tehdy přiznala.

Sdílejte článek

Přečtěte si také