TopStar

25. září 2013 12:23

Rihanna: Cvak a dva lidi jsou v lochu!

Barbadoská zpěvačka Rihanna (25) se v thajském Phuketu nafotila s outloněm. Fotku pověsila na sociální síť a díky tomu se dostali dva lidé do vězení.

Rihanna, která v posledních dnech tráví čas v Thajsku, si volné chvíle rozhodně užívá plnými doušky. Mimo jiné se nechala vyfotit s kouzelným outloněm, čímž pobouřila místní obyvatele. Tato poloopice je totiž chráněná a v krajině platí zákaz půjčovat ji za peníze turistům kvůli snímku.

Zvíře je navíc nebezpečné, jelikož dokáže produkovat smrtelné toxiny, které mohou lidem způsobit anafylaktický šok. Když se zpěvačka se svým fotoúlovkem pochlubila na sociální síti, přivedla tak policii k zatčení dvou mužů, kteří outloně chovali.

„Měli jsme rozkaz od guvernéra Phuketu, abychom díky Rihannině fotce s outloněm, udělali razii v Pukhet Bangla Roud a vypátrali muže, kteří se na zvířeti obohacovali,“ řekl News Phuket Awat Nithikil, vůdce hlídky důstojníků Khao Phra Taew Forest Preserve. Podle něj je velmi těžké takovéto lidi dopadnout. „Dělat nájezdy je velmi obtížné, protože tito lidé mají všude špehy. Pokud se někdo z nich doslechne, že se blíží policie, okamžitě se všichni vytratí,“ dodal Nithikil.

Zadrženými byli dvacetiletý muž a šestnáctiletý chlapec, kteří byli obviněni za nedovolené držení chráněných živočichů. Jejich trest může být až čtyři roky a pokuta 40 000 bahtů (1300 dolarů).

Rihanna, celým jménem Robyn Rihanna Fenty, se z rodného Barbadosu do USA přestěhovala jako šestnáctiletá. Jejím cílem bylo rozběhnout hudební kariéru. Debutovala v roce 2005 albem Music Of The Sun, se kterým se společně s dalšími šesti alby, probojovala do první desítky žebříčku Billboard 200.

Je držitelkou šesti cen Grammy, pěti American Music Awards, dvou Brit Awards, 22 Billboard Music Awards a desítek dalších. Rihanna se už stihla objevit i na stříbrném plátně, když si zahrála ve filmu Bitevní loď (2012). Toto léto představila i svou první módní kolekci.

-juf-

Mohlo by vás zajímat:

Jak to vypadá, když se Rihanna opije a řádí na rodném Barbadosu

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také