TopStar

14. října 2013 07:50

Dagmar Dandová

Rihannin milenec Chris Brown: Šokující příznání, v kolika letech přišel o panictví

Rapper Chris Brown (24), který se víc než svým zpěvem proslavil tím, že před předáváním cen Grammy v roce 2009 zmydlil svou přítelkyni, barbadoskou zpěvačku Rihannu, opět šokuje. Se sexem prý začal už v osmi letech! Že by to byla příčina jeho nekontrolovatelných záchvatů vzteku?

Chris Brown o panictví přišel s kamarádkou z jeho rodného města Tappahannock v americkém státě Virginia.

Z šokujícího faktu si sám evidentně nic nedělá: “V každé zemi je to jiné. U nás se toho kluci prostě nebáli. V osmi letech nepřemýšlíte o tom, co děláte. Prostě to děláte,” vtipkoval, ale s kým a na jakém místě se předčasné sexuální hrátky konaly, už neprozradil.

Brown je známý svou agresivitou a předčasné sexuální zkušenosti mohou hrát podle psychologů výrazně negativní roli.

Brown se také rozpovídal o incidentu, během kterého napadl svou přítelkyni Rihannu. V autě se pohádali tak, že ji zpěvák inzultoval, a zkrvavená zpěvačka pak skončila v nemocni s pohmožděninami. V té době devatenáctiletý Brown za to vyfasoval pětiletou podmínku, šest měsíců veřejných prací a nesměl se k Rihanně rok přiblížit.

“Poučil jsem se z toho a uvědomil jsem si, že se musím přestat chovat jako divoký teenager. Nedokážu říct, proč jsem to udělal. Prostě mi ruplo v hlavě. Ale díky tomu jsem se rozhodl, že se musím naučit zvládat záchvaty vzteku a chovat se konečně jako dospělý,” přiznal se.

Ještě před rokem toto téma ale Brown odmítal rozebírat. Když se ho na to naposledy zeptala moderátorka pořadu Good Morning, America, příšerně se rozzuřil, běžel do šatny, kde na sobě vzteky roztrhal tričko, a pak utekl domů.

Rapper chodil několik měsíců na terapie, aby své výbuchy vzteku dostal pod kontrolu, a díky tomu se k němu Rihanna v roce 2012 na pár měsíců zase vrátila. Svůj vztah už ale obnovit nedokázali a na jaře se opět rozešli. Naštěstí už bez použití fyzického násilí. Brown ale netruchlil dlouho a hned si domů nastěhoval modelku Karrueche, kterou prý požádal o ruku.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také