TopStar

16. září 2013 06:50

Lucie Průchová

Robert Pattinson: Na střední neměl přátele. Proč?

Charismatický britský herec Robert Pattinson (27) je podle vlastních slov velmi citlivý. Z tohoto důvodu prý nebyl na střední škole oblíbený v kolektivu.

Jak vidno, herec si potrpí na to, co si o něm lidé myslí. „Na některých lidech je jejich názor dost vidět, je totiž lehké jít špatnou cestou a stát se idiotem,“ přiznal pro magazín InStyle herec, který se pustil do komplikovaných úvah. „Asi jsem příliš citlivý. Nechci, aby mě lidé neměli rádi. Je pro mě těžké od nich něco chtít, když jim začnete rozkazovat,“ dodal Pattinson, který je prý rád v koutku a nerad na sebe upozorňuje. „Kvůli mé citlivosti jsem nebyl ani nijak oblíbený v kolektivu. Na střední jsem neměl téměř žádného kamaráda,“ nebál se říci v rozhovoru pro Daily Mail.

Robert Pattinson na sebe upozornil jako Cedric Diggory ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár (2005). Poté se díky sérii snímků ságy Twilight proslavil po celém světě. Po boku herečky Kristen Stewart si zahrál i v ostatních čtyřech pokračováních. Je považován za jednoho z nejcharismatějších a nejnadanějších herců poslední doby.

-juf-


Přečtěte si také