TopStar

28. listopadu 2013 21:22

Romana skončila těsně před finále. 5 důvodů, proč došla tak daleko

Romana si do Duelu vybrala příliš silného soupeře. Vladka neporazila, a tak bude zítřejší Duel ve složení Vladko – Pavlína. To ale neznamená, že Romana nebyla letos jedním z nejvýraznějších hráčů ve Vile. Proč došla tak daleko? Dokonce dál, než sama kdy pomyslela?

1. Umí dělat show

Na rozdíl od mnohých soupeřů, kteří se často jen povalovali a nebyli ochotni se zapojit, nebo dokonce zesměšnit, Romana neváhala. Pár kilo navíc? Klidně se svlékla. Mohla by být trapná? No a co... Tohle je přece show. A jak si ji ona představuje, to předvedla hned na začátku, kdy své faldíky nacpala do kostýmu Supermana. "Vždycky s ní byla legrace," říká její sestra Karin.

2. Je jiná

Jako jediná vdaná žena a maminka přinesla do hry jiný příběh a rozměr. Zdaleka to ovšem neznamená, že svoji dceru nechala doma s lehkým srdcem. "Dělám to všechno hlavně pro ni," zmiňovala často. A dalo se tomu věřit. To vycítili i samotní VyVolení, kteří ji vypalcovali až na samém konci. Až když nebylo zbytí. Tak trochu jim dělala maminku všem...

3. Důvěrnice i drbna

Ale v obou případech platí, že ne zlá. S každým vyšla, všechny hádky rychle zapomínala a nikdy nevytahovala staré křivdy a nefér zbraně. Také s Vladkem se hádala. A jak! Přesto k sobě měli blízko a Romana ještě v Duelu řekla: "Nikdy toho nebudu litovat, že jsem si vybrala krále Vlada."

4. Byla legrační

Člověk jen nestačil zírat, co všechno fakt myslí vážně. Třeba to, že ve Vile straší. Nebo že se tam dějí zázraky (když jí zmizel ekzém)...:-)

5. Stál za ní velký příběh

Nemusela, ale řekla to na sebe: odléčila se ze závislosti na patologickém hraní. To není maličkost, na to potřebujete obrovskou sílu. A té se v Romaně skrývá mnohem víc, než by člověk na první pohled řekl. Z gamblerství je už venku, jak je přesvědčená její sestra.

TIP Prima-Style.cz: Sledujte, co se bude dít ve Vile do zítřejšího Finále (od 20:15 na Primě) přes on-line kamery. Dnes na Prima love od 21:50 přímý vstup.

Podobné články

Podrobnosti k Duelu Romany s Vladkem:

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také