TopStar

23. října 2018 18:31

Ronaldo poprvé promluvil o obvinění ze znásilnění!

Hvězdný fotbalista Cristiano Ronaldo (33) byl před nedávnem obviněn ze znásilnění. K celé kauze se ale vyjadřovat nechtěl. Až do této chvíle. Teď se na tiskové konferenci nechal slyšet, jak to vlastně celé bylo.

Jak zněla oficiální slova fotbalového mága před veřejností? ‚‚Nechtěl jsem v této situaci lhát. Jsem teď šťastný. Jsem šťastný, protože právníci jsou přesvědčeni o mé nevině. A já jim samozřejmě plně důvěřuji. Miluju fotbal i svůj život, a právě tahle láska je pro mě v současnosti nejdůležitější. Pravda ale vždy zvítězí.‘‘

Na tiskové konferenci byl i Cristianův advokát, ovšem ten se jakýchkoli komentářů zdržel. Kathryn Mayorga, žena, která fotbalistu obvinila, i její právní zástupce se pro tentokrát komentářů zdrželi také.

Nejen Ronaldo tvrdí, že slova údajné oběti jsou prachsprostou lží. I jeho přítelkyně Georgina Rodriguez je téhož názoru. Ta říká svému milému, ať hodí všechny chmury za hlavu a negativní mediální pozornosti si nevšímá. Jako objektivní pohled to ale brát rozhodně nelze, když je dívka do vysportovaného krasavce zamilovaná až po uši.

A jak to vlastně celé bylo?

Sportovce nařkla jistá dívka pod jménem Kathryn Mayorg, která oznámila, že roku 2009 se světový fotbalista dopustil jednoho z nejhorších činů. Podle všeho dívka nechtěla, aby k sexuálnímu styku došlo, ale hráč FC Juventus se rozhodl, že ji získá za každou cenu a zkrátka znásilní.

Říká se, že Cristiano Ronaldo zaplatil své někdejší oběti kolem 120 tisíc dolarů, jen aby dívka nezmiňovala detaily o jejich sexuálním styku. Teď ale rozhodla, že fotbalistu stejně udá. Mayorga o celé události promluvila až teď, jelikož dostala za své předchozí mlčení zaplaceno. Fotbalista jí podle německého magazínu Spiegel poslal 375 tisíc dolarů (v přepočtu 8,3 milionu korun).

Připomeňme, že tento třiatřicetiletý sex symbol je už čtyřnásobným otcem. Sedmiletý Cristiano junior se narodil náhradní matce, jejíž identita je anonymní. Další náhradní matce se letos narodila dvojčata Eva Marie a Mateo. Čtvrtou ratolestí majitele vyrýsovaného hrudníku se stala dcerka Alana Martina, kterou mu porodila současná přítelkyně, teprve třiadvacetiletá Georgina Rodriguez.


Přečtěte si také