TopStar

22. ledna 2015 14:36

Rozhovor se Zdeňkou Pohlreichovou: Důkaz, že na zlé časy není sama!

Manželka šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha má rakovinu a rozhodla se svoji nemoc neskrývat (viz níže). Pomůže tím spoustě žen, které momentálně také bojují o život. Pohlreichovi jsou naštěstí na boj dva – podívejte se na rozhovor, který to dokazuje!

Pořídila ho kolegyně Schneidy, když se na FTV Prima vysílal úspěšný pořad Česko vaří s Pohlreichem živě. Z toho, jak paní Zdeňka o svém manželovi mluví a co prozradila o společném soužití, je jasné, že se rozhodně má o koho opřít.

Zdeňka Pohlreichová je veselá bytost. Ráda se směje a necouvne před žádnou výzvou. Přesvědčte se na videu:

Manželé Pohlreichovi se potkali v Austrálii, když bylo paní Zdeňce 19 a odjela k protinožcům na šampionát v sofballu za národní tým. Zdeněk Pohlreich tam žil a pracoval v emigraci. "Na jednom večírku to mezi námi zajistřilo," přiznala. Pak se ale jejich životní cesty rozdělily a protnuly o spoustu let (a další vztahy) později.

Po třech letech od jejich prvního setkání Zdeněk Zdeňku sice vyhledal, jenže ona tehdy dala přednost jinému muži. Vdala se a měla dva syny, osud jí ale ještě nachystal milostný kotrmelec. Na popud kamarádky před šesti lety Zdeňka vyhledala a od té doby jsou spolu.

Všechno o pořadu Teď vaří šéf najdete TADY.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také