TopStar

5. prosince 2013 16:40

Dagmar Dandová

Ruppert jede na blonďaté retro vlně!

Frontman skupiny Monkey Bussiness Matěj Ruppert se poslední dobou zamiloval do kožených oblečků a skoro v něčem jiném, než v sado maso úboru už ho na podiu skoro nevidíme.

A rozhodně nechceme ani domýšlet, jak musí být v takovém oblečku po dvou hodinách křepčení na koncertu zapařený…

Teď to ale Rupert dotáhl k dokonalosti a ke své kožené image přizpůsobil i účes. Podobnou blond vlnu, jakou si vyrobil, jsme naposledy viděli u George Michaela v 90. letech. Doufali jsme, tohle retro už se nikdy nevrátí. Bohužel…

Na finále Havana Club Grand Prix 2013 ale nebyl Matějův styling to jediné, co zaujalo. Dorazila Kateřina, exmanželka hokejisty Jiřího Šlégra. Paní Šlégrová se z blondýny přebarvila na brunetu a novou image šla do pražského klubu Roxy náležitě zapít.

Kateřina se v Roxy hned vrhla na modelku Petru Faltýnovou, kterou zná již několik let. „Petru mám hrozně ráda. Neviděly jsme snad pět let. Známe se ještě z doby, kdy Petra randila s Martinem Ručinským,“ prozradila Kateřina, která má ráda všechno, co souvisí s hokejem.

Ruppertova vlna a nový přeliv Kateřiny Šlégrové nebyly jediné vlasové proměny toho večera: z blond na brunetu se obarvila i pařmenka Klára Vytisková ze skupiny Toxique. Musíme uznat, že jí tmavší barva vlasů sluší mnohem víc než blond. Gratulujeme!

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také