TopStar

5. prosince 2013 12:50

Dagmar Dandová

Rychle a zběsile 7 s Walkerem asi nikdo neuvidí

Tragická smrt hlavního hrdiny série Rychle a zběsile Paula Walkera před koncem natáčení posledního dílu akční podívané zapříčinila, že práce na filmu byly definitivně ukončeny. Vypadá to, že snímek nakonec vůbec nevznikne.

Prozatím je natáčení odloženo na neurčito, ale vypadá to, že nejspíš tvůrci napíšou úplně nový scénář bez postavy expolicisty Briana, kterého hrál právě Walker.

Všichni herci z filmu, režisér James Wan a spolupracovníci z Universal Studios, které film produkuje, se snaží podpořit hercovu rodinu. Studio chce nechat všem pozůstalým čas, aby nad Walkerem mohli truchlit, a zvažuje, co bude se snímkem Rychle a zběsile 7 dělat dál.

Film byl natočený zatím z poloviny, ale nestačily se natočit klíčové scény, kde Walker vystupoval. Režisér uvažoval o tom, že by nechal hlavního hrdinu digitálně nahradit nebo by jeho postavu nechal hrát jiného herce. Fanoušci filmu Rychle a zběsile ale okamžitě pohrozili, že v tom případě budou snímek bojkotovat a rozhodně nedají za vstupenku do kina ani korunu.

Zatím nejpravděpodobnější řešení je, že se scénář přepíše úplně a postava Briana se ve filmu vůbec neobjeví.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také