TopStar

1. prosince 2013 21:20

Dagmar Dandová

Vin Diesel v slzách: Smrt Paula Walkera ho ochromila

V sobotu zemřel při autonehodě herec ze série Rychle a zběsile Paul Walker (40). Havárie se stala u Los Angeles, kam jel herec na charitativní akci. Walker jel v červeném porsche údajně jako spolujezdec a řidič auta nezvládl vysokou rychlost a vrazil do sloupu.

Auto začalo hořet a nikdo v něm nepřežil. Hollywood tato tragická nehoda šokovala a spousta celebrit vyjádřila svou podporu hercově rodině.

Mezi nimi je i Vin Diesel, která hrál Walkerova parťáka v Rychle a zběsile a i v soukromém životě patřil mezi jeho dobré přátele. Aktuálně spolu dokončovali sedmý díl série, který měl jít podle původního plánu do kin v roce 2014. Diesel hned komentoval přítelovu smrt na Instagramu.

„Bratře, budeš mi moc chybět. Absolutně mě to ochromilo. Do nebe přišel další anděl. Odpočívej v pokoji,“ napsal Vin Diesel ihned potom, co se o tom dozvěděl.

Kdo další se vyjádřil ke smrti Paula Walkera:

Seth Green (herec známý ze seriálu Buffy, zabíječka upírů nebo z filmu Špionátor)

„Jsem v šoku a moc smutný z toho, že zemřel Paul Walker. Několikrát jsem ho za ty léta potkal a vždy byl velice milý. Byl to skvěký herec. Modlím se za jeho rodinu.

Herečka Olivia Wilde (Dr. House, Tron)

„Dnes je mi velice úzko. Paul Walker byl moc hodný a milující kluk. Byl tak oddaný své rodině.“

James Franco (Spiderman, Mocný vládce Oz)

"Měl jsem Paula hrozně rád. Nemůžu tomu uvěřit. Zažili jsme spolu tolik nezapomenutelných chvil."

James Van Der Beek ( Dawson ze seriálu Dawsonův svět)

„Všechny moje myšlenky a modlitby dnes večer patří Paulu Walkerovi a jeho rodině. Hlavně jeho holčičce (Walker měl patnáctiletou dceru – pozn red). Je mi z toho, co se mu stalo, úplně špatně.“

Jessica Alba (Fantastický čtyřka, Sin City)

"Paul byl to hrozně sympatický a hodný kluk. Zůstal stále stát nohama na zemi, i když se z něj stala hvězda. Myslím na jeho rodinu."

Dwayne Johnson (Skála, Rychle a zběsile)

„Všechnu moji sílu, lásku a víru posílám Paulově rodině v této tragické chvíli. Musíme najít sílu a jít dál. Měl jsem tě moc rád, bratře!“

Bill Townsend (blízký spolupracovník Paula Walkera)

„Dvě hodiny předtím, než zemřel, jsem s ním mluvil. Povídali jsme si o autech. Miloval řídit rychlá auta. Věnoval tolik času lidem, kteří potřebovali pomoc. Pomáhal dětem bez domova, dělal charitativní akce pro lidi, které zasáhl hurikán na Filipínách. Byl to tak laskavý člověk.“

Mohlo by vás zajímat


Přečtěte si také