TopStar

19. listopadu 2015 13:15

Michal Chalupa

Ruská ruleta s Charliem: Nadržená sestřička SOULOŽILA s HIV+ Sheenem denně a bez kondomu! Hráblo jí?

Osm měsíců trval vztah zdravotní sestřičky Amandy Bruce s HIV pozitivním Charliem Sheenem. Právě ona je jednou ze dvou žen, o kterých herec přiznal, že s nimi spal i bez ochrany. Pro normálního člověka je však nepochopitelné, proč takové riziko žena podstupovala.

Charlie Sheen a jeho milenka spoléhali na to, že pokud bude žena pokaždé předem užívat přípravek, který dokáže po jednorázovém vystavení HIV tento vir zničit – postexpoziční profylaxi, nic se nestane. Podle vyjádření Sheenova lékaře Dr. Roberta Huizengy, který chování dvojice dozoroval, bylo sice riziko přenosu minimální, leč nikoli nulové. Proto nechráněný sex nedoporučoval a varoval před ním.

Amanda byla podle všeho Charliem pěkně zblblá, protože se podle svých slov rozhodla hrát ruskou ruletu. „Znali jsme se oba už několik měsíců předtím, než jsme se spolu vyspali a byli jsme pár, byla jsem do něho zamilovaná,“ prohlásila HIV negativní zdravotní sestra v TV pořadu Dr. Oz.

Pod lékařským dohledem souložili denně. Amanda se prý chtěla přiblížit milenci co nejblíže, i když byl nakažený. Nepochopitelné! Až se vybavuje starý reklamní slogan na kondomy: „Není to ten pravej rajc, zato nedostaneš AIDS!“

Sdílejte článek

Přečtěte si také