TopStar

17. listopadu 2015 18:41

Michal Chalupa

Totální PANIKA: Charlie Sheen potvrdil HIV a ženy, které měl, šílí! Komu lhal?

Odhalení zdravotního stavu hollywoodského herce spustilo doslova lavinu infarktových situací pro exmilenky a jejich rodiny. Není divu, Charlie Sheen po čtyři roky tajil, že je HIV pozitivní. To mu ovšem nebránilo si užívat se ženami, kterých byly tisíce.

„Jsem tady, abych připustil, že jsem HIV pozitivní.“ Tato slova pronesl Sheen dnes před kamerou ve vysílání Today, kde s ním vedl rozhovor žurnalista Matt Lauer. „Je těžké vstřebat tato tři písmena. Je to bod obratu v životě,“ prohlásil herec. Nicméně se u něj zásadní obrat nekonal. Alespoň co se týká extrémní promiskuity a konzumace alkoholu a drog.

Padesátiletý Charlie přiznal, že někteří lidé z jeho okolí byli do tajemství zasvěceni, následně ho však zradili a vydírali. Zaplatil jim v přepočtu až 240 milionů korun, které podle hercových slov vlastně patřily jeho pěti dětem. Veřejným vystoupením se prý zbavil vyděračského koloběhu.

Sheen tvrdí, že je absolutně nemožné, že by někoho nakazil. Přesto potvrdil, že nejméně se dvěma ženami měl nechráněný sex. Každé ženě údajně před sexem sdělil, že je HIV pozitivní. Toto podivné tvrzení ovšem téměř okamžitě popřela jeho bývalá milenka a pornoherečka Bree Olson. „Nic takového mi nikdy neřekl. Tvrdil, že je čistý,“ řekla zoufalá Bree v show Howarda Sterna.

Veřejné prohlášení je velmi nepříjemné i pro bývalou manželku Brook Mueller, které od rána zvoní telefony starostlivých příbuzných a přátel. Vydala tedy prohlášení, že ona i dvojčata, které se Sheenem má, jsou HIV negativní. Je pravděpodobné, že se brzy dozvíme další podrobnosti o následcích Charlieho nezřízeného sexuálního života.

Detaily se dozvíte ve vysílání TOP STARu ze 17. 11. v 19.55 a další den na Prima Play.

Sdílejte článek

Přečtěte si také