TopStar

22. dubna 2018 00:10

Ryan Gosling v roli nejlepšího taťky! Takhle krmil svou dcerku zmrzlinou

Paparazziům se daří vyfotit herce Ryana Goslinga (37) jedině v době procházek s jeho dcerkami, tříletou Esmeraldou a téměř dvouletou Amadou. A to se stalo i před pár hodinami, když šel lamač ženských srdcí po ulici se svou starší holčičkou a ládoval ji zmrzlinou. No, kdo by nechtěl doma takového tatínka?

Fotografové odchytili herce u dveří jedné z Los Angeleských kaváren, jak drží na jedné ruce starší Esmeraldu a ve druhé ruce kornout s několika kopečky zmrzliny. Hvězda z filmu ‚‚La La Land‘‘ se zmrzliny evidentně nemohla dočkat a začala ukusovat kornout už na ulici. Kdo si tedy na zmrzlinu brousil zuby víc, není známo. Dvojice se odebírala k autu, ve kterém na ně čekala maminka holčičky Eva Mendes. Zda s nimi byla i dcerka mladší se neví.

V jednom z rozhovorů se herečka Eva Mendes nechávala slyšet, že výchově holčiček se nevěnují s Ryanem sami. Velký podíl na hlídání mají i dědečci s babičkami. ‚‚Právě teď mluví Esmeralda jakousi míchaninou angličtiny a španělštiny. V jejím životě sice jsou přítomny dva jazyky, ale pro nás je nejdůležitější, aby se sblížila nejen s lingvistickou stránkou, ovšem i kulturou. Moje máma žije poblíž našeho domu, proto nám v tom pomáhá. Mluví s holkami španělsky a vaří jim kubánská jídla.‘‘

I když vypadá hvězdná dvojice jako reklama na perfektní rodinu, není tomu tak. Eva na Ryana nehorázně žárlí a on je jejími věčnými scénámi již unavený. Jak to tak vypadá, kráska si uvědomuje, že má po svém boku jednoho z nejžádanějších mužů současnosti.

Pakliže vytvoříme Goslingův seznam bývalek, pochopíme jeho volbu Evy Mendes. Nejprve byla dívka jeho hereckou kolegyní a pak se stala i jeho partnerkou. A to nebyl jen případ jeho současné ženy. Gosling chodil nějakou dobu se Sandrou Bullock, kde byl mezi zamilovanými věkový rozdíl 16 let. Dále byla jeho partnerkou Rachel McAdams, kde činil věkový rozdíl pouhé dva roky. A od roku 2011 je Ryan ‚‚šťastný‘‘ po boku žhavé krásky Evy, se kterou vychovává dvě dítka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také