TopStar

25. listopadu 2013 20:14

Rychtář s Macurou: Šílená rvačka na koncertě Ivety Bartošové ve Svitavách (průběžně aktualizujeme)

Na jedné straně manžel zpěvačky Ivety Bartošové Josef Rychtář a jeho syn, oba rozžhavení vzteky doběla. Na druhé straně Ivetin ctitel a letní "únosce" Zdeněk Macura, který si na koncert ve Svitavách koupil lístek. Koho odvezla policie k výslechu? Víme to!

V policejním antonu se nakonec ocitl Zdeněk Macura. Ten doplatil na svoji lásku ke zpěvačce. Koupil si totiž lístek na Ivetin svitavský koncert. Ochranka ho ale nevpustila – pro zpěvačku a jejího manžela je zkrátka persona non grata. Proto Macura oznámil chování pořadatelů a Josefa Rychtáře se synem na policii.

Macura se záměru jít na koncert nechtěl vzdát a strhla se obrovská bitva, ve které došlo na pěstní souboj jako na Divokém západě. Macura chtěl proniknout na koncert nepozorován – plížil se do sálu schovaný do kapuce mikiny. Byl ale odhalen a nastala mela.

Iveta si Svitavy a zdejší kulturní středisko vybrala jako místo pro svůj comeback. Poprvé po dlouhé době vystoupila s živou kapelou. Zatímco koncertovala a rozdávala autogramy, venku zuřila bitva. Připravujeme ještě večer bohatou fotogalerii.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také