TopStar

4. září 2018 10:59

Ilona Blašková

Rytmus pořídil nové hnízdečko lásky. Mrkejte na ten luxus!

Rapper Rytmus (41) má jednoduchý vkus – spokojí se vždy s tím nejlepším! Proto si se svou mladou přítelkyní moderátorkou Jasminou Alagič (29) pořídil opravdu luxusní vilu.

Blesk.cz přišel s informací, že se jedná o honosné sídlo v Malinově, okrese Senec nedaleko Bratislavy. Luxusní realitní kancelář Arvin and Benet tuto vilu nabízela za 15 miliónů korun! Jak v realitce potvrdili, dům je prodán a inzerát zmizel i z webu. Přepychový dům je ve tvaru písmena „L“ a náleží k němu i udržovaná zahrada s bazénem a terasou, na kterou se dá jít ze všech pokojů. Vila se skládá z moderní kuchyně, velkého obývacího pokoje s krbem, který je obložen vzácným kamenem – pro romantické večery s Alagič jako stvořené.

Dále se v domě nachází velká vstupní hala, rustikální jídelna a prostorná koupelna se sprchovým koutem i vanou. Samozřejmě nesmí chybět ani dva dětské pokoje a ložnice s vestavěnou knihovnou, do které si zamilovaný pár vybral i pořádnou postel za neuvěřitelných 800 tisíc korun! V Instastories se Rytmus pochlubil fotkou, na které je schválně vidět cenovka. Jasmina neváhala a hned vyzkoušela její pružnost – jistota je jistota. Kde jinde plodit děti, než na posteli za statisíce! Součástí objektu je i samostatný domek s venkovní kuchyní a prostorem na relaxaci. Pozemek je však uchráněn od očí zvědavců. Aby měli milenci klid, je obehnán vysokou zdí.

Stejně hodnotný dům si Rytmus pořídil před lety i s bývalou přítelkyní zpěvačkou Darou Rolins. Za 15 miliónů si ho nechali postavit v Tuchoměřicích u Prahy. Po rozchodu v něm však zůstala Dara a rappera vyplatila.

Sdílejte článek

Přečtěte si také