TopStar

13. června 2019 11:00

Tereza Šulcová

S kým randí Rihanna? Budete se divit!

Kdo je Hassan Jameel? Zpěvačka již dva roky randí s bohatým Arabem, se kterým je podle všeho šťastná. Dokonce odpověděla na otázku, zda plánují svatbu!

Zpěvačka je už dva roky šťastně zamilovaná do Hassana Jameela. Jeho rodina vlastní distribuční společnost Toyota Motors, která sídlí v Saudské Arábii a v dalších zemích Blízkého východu.

Jameel vede charitativní organizaci pod názvem Community Jameel. Primárně se zaměřuje na sociální, kulturní a vzdělávací rozvoj pro komunitu i jednotlivce z Blízkého východu. Je dokonce hlavním sponzorem Saudské fotbalové ligy, známé jako Saudi Premier League.

Jameelova rodina je podle časopisu Forbes 12. nejbohatší arabská rodina s majetkem 1,5 miliardy dolarů. Rihanna jakož tonejbohatší muzikantka vlastní jmění v hodnotě 600 miliónů dolarů.

Dvojice společně cestuje po celém světě. Byli viděni ve Španělsku, v Itálii, v Mexiku nebo i v Bostonu a vypadají šťastně. Ovšem fanoušci na sociálních sítích vyjadřují obavy ohledně islámské víry a vztahu mezi Rihannou a Jameelem. „Bojíme se o ni,“ svěřila se jedna z fanynek na Instagramu.

Na otázku, zda je Rihanna skutečně zamilovaná, odpověděla jasně: „Samozřejmě, že jsem," ale co se týče plánování svatby, to tak horké už není. „Můžeme si vše naplánovat, ale víte, jak to je. To ví jen Bůh,“ svěřila se zpěvačka.

Fanoušci si dělají ze zpěvačky legraci a tvoří fotomontáže, kde je Rihanna od hlavy až k patě zahalená. Takhle ji vidí fanoušci po svatbě. Pokud jednou ke svatbě dojde, není zatím jasné, zda Rihanna přijme tento muslimský zvyk.

Sdílejte článek
Štítky Rihanna

Přečtěte si také