TopStar

21. prosince 2017 10:07

S těhotnými se roztrhl pytel, už je v tom i Khloe Kardashian!

Pokud je fotka na Instagramu, pak je to pravda. Khloe Kardashian je těhotná! V průběhu tří měsíců se fanoušci klanu Kardashian-Jenner mučili otázkou, zda je doopravdy fakt, že by byla Khloe těhotná. Nyní hvězda reality show zveřejnila fotku svého rostoucího bříška a vše je hned jasné!

Fotografii, na které mají oba budoucí rodiče ruce na Khloině bříšku, doprovází obsáhlý komentář: ‚‚Splnilo se moje nejhlubší přání! Budeme mít děťátko! Čekala jsem na to a přemýšlela o tom, ale Bůh měl svoje plány. Věděl, co dělá. Jednoduše jsem se mu poddala a byla trpělivá. Do teď nemohu uvěřit, že naše láska vyplodila život. Tristane, děkuji za to, nakolik mě miluješ! Děkuji, že mi dopřáváš ten pocit, že jsem doopravdy milovaná a královna! Děkuji za to, že mi dáváš pocit, že jsem stále krásná! Tristane, nejhlubší dík ale patří za to, že jsi ze mě udělal maminku. Udělal jsi tuto zkušenost natolik magickou, že jsem si to ani nemohla představit. Nikdy nezapomenu, nakolik starostlivý jsi byl a jsi. Děkuji za to, že mě děláš šťastnou, lásko moje!“

‚‚Děkuji vám všem za lásku a pozitivní reakce! Vím, dlouho jsme to tajili, ale chtěli jsme si ten moment nejprve užít sami s rodinou a nejbližšími. Abychom stále měli na paměti ten drahocenný prvotní moment. Děkuji za vaše pochopení! Jsem tak vděčná, vzrušená, netrpělivá, šťastná a zároveň vyděšená! Ale to je ten nejlepší seznam pocitů, který jsem kdy cítila,“ připsala budoucí maminka ke svému příspěvku.

Připomeňme si, že dvojice tvoří pár již více jak rok. Pakliže pro Khloe bude dítě první, tak pro světového šestadvacetiletého basketbalistu již druhé. V televizní show ‚‚Držte krok s Kardashians Khloe zavtipkovala, že Tristan si chce ze svých dětí udělat basketbalový tým. ‚‚Chce se mnou mít pět až šest dětí. Začneme od prvního,“ okomentovala jedna z Kardashianek názor svého milého.

Předpokládá se, že dítě se narodí v lednu 2018, ovšem přesné datum dvojice stále tají.


Přečtěte si také