TopStar

5. listopadu 2013 11:33

Sbohem Bridget Jones. Už nejsi k poznání a chodíš s divnou existencí!

Minuta ticha za herečku Reneé Zellweger (44) tak, jak jsme ji znali dřív. Hollywoodská hvězda si našla nového přítele, nakopla kariéru jiným směrem a udělala zřejmě velmi šaptné rozhodnutí častěji navštěvovat plastického chirurga.

A tak teď není k poznání, jak si všimla média i fanoušci po celém světě. Reneé se ukázala v New Yorku po boku nového přítele, kytaristy Doyla Bramhalla, kterého potkala během kurzu na universitě v Austinu (Texas).

Doyl není žádný svatoušek. Léčil se ze závislosti na heroinu a alkoholu, terapie navštěvuje dodnes. "Na svém osobním životě stále pracuji, navštěvuji setkání Anonymních alkoholiků," napsal Doyle. Ten už byl jednou ženatý. Jeho manželka Susannah Melvoin patřila do doprovodné skupiny zpěváka Prince a mají spolu dvě dcery.

Reneé ve svou novou lásku věří a přizpůsobila vztahu vzhled, koníčky i pracovní aktivity.

Obléká velikost 6 (váží nejméně, co kdy vážila) čili XS a v obličeji není k poznání. Přestože to její tým odmítá jakkoliv komentovat, podobný efekt mívá obvykle nespolehlivý spojenec v boji proti stárnutí – botox.

Reneé přehodnotila i své pracovní aktivity, hodlá se méně věnovat hraní a více režírování a produkci. Není tedy vůbec jisté, jestli by eventuálně přijala roli ve třetím pokračování Bridget, až se bude natáčet (podrobnosti níže).

Ostatně... Je to skoro jedno. Bridget teď může hrát kdokoliv jiný, protože její původní představitelka sama sobě není podobná.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také