TopStar

13. května 2015 14:18

Lucie Průchová

Schumacherova ex fotila pro Playboy! Hezký dárek k rozvodu, nemyslíte?

Zvláštní oslava rozvodu, ale proč ne? Možná, že si bývalá modelka tímto krokem dokazuje, že už je volná a může si opět dělat, co ona sama uzná za vhodné.

Osmatřicetiletá Cora Schumacher, bývalá manželka závodníka F1 Ralfa Schumachera, se několik měsíců po rozvodu nechala přemluvit k nafocení velice odvážných fotografií pro německé vydání magazínu Playboy. Bývalá modelka byla podle svých slov oslovena časopisem již v minulosti, ale jako manželka Ralfa si to nedovolila, nechtěla ho kompromitovat. Teď se ale rozhodla pokračovat jinak.

Ralf v loňském roce věnoval hodně svého volného času svému bratru Michaelovi, snažil se mu být co nejvíce na blízku po jeho tragické lyžařské nehodě, která se stala v prosinci 2013. Možná, že právě to byl důvod jejich odcizení. Nedostatek času jeden na druhého.

Nejčtenější německý magazín BILD uveřejnil článek: „Cora má nové airbagy! Ralf o nich neví.“

Ralf (39) skutečně o prsou a o focení nic nevěděl. Cora se k tomu vyjádřila: „Je to můj bývalý manžel. Nechtěla jsem ho informovat, a proč bych měla?“

Pro Playboy uvedla: „Ano, mám nová prsa. Poranila jsem si prsní sval a během operace mi museli dát nové implantáty. Měly by se měnit každých deset až dvanáct let u každého.“

Na otázku, proč se rozhodla zrovna teď pro focení, když ho v minulosti odmítala, odpověděla: „Kdy, když ne teď? Je to jako balzám pro mou duši, ta skutečnost, že stojím na okraji nové fáze života.“

Pár s Ralfem tvořili od roku 2001 až do letošního února, kdy se objevily zprávy o jejich rozvodu. Jejich církevní svatba se konala v kostele Maria Plain v Salzburgu v Rakousku v září 2002.

Mají spolu třináctiletého syna Davida, který bude i nadále žít se svou matkou.

Cora byla v minulosti napadána na sociálních sítích fanoušky Ralfa – vyjadřovali se o ní jako o zlatokopce, která si ho vzala jen pro peníze.

Ralf, který přestal závodit v roce 2012, přiznal, že žili již nějakou dobu každý zvlášť.

V roce 2004 se vynořily drby ohledně Ralfova milostného života. Psalo se, že má poměr s modelkou Katie Price. Později se německé noviny vyjádřily v tom smyslu, že informace byly nepravdivé.

Sdílejte článek
Štítky rozvod Německo playboy minulost

Přečtěte si také