TopStar

4. dubna 2014 09:04

Schumi: Všechno je jinak! AKTUALIZUJEME

Objevily se nové zprávy z okolí Michaela Schumachera, který už čtrnáct týdnů leží v kómatu po nehodě na lyžích. Zdá se, že informace o tom, že jeho manželka buduje nemocniční pokoj doma, pustil do médií špatně informovaný zdroj. Ale hlavně! Probouzí se!

Michaelova manažerka Sabine Kehm v pátek prohlásila, že Schumi vykazuje známky "probouzení a vědomí". To jsou úžasné zprávy, přestože vyhráno samozřejmě není. Bližší podrobnosti Sabine nesdělila s ohledem na rodinu.

Už ve čtvrtek dementovala zprávy, že Corinna Schumacher buduje doma nemocniční pokoj s tím, že se absolutně nezakládají na pravdě. Michael Schumacher bude pravděpodobně časem převezen na rehabilitační kliniku. Rodina stále věří, že se probere, proto žádné řešení na "dožití" doma nechystá.

Bohužel je sedminásobný šampion F1 stále odkázaný na podporu dýchání. Údajné probouzení z kómatu začalo už před devíti týdny – informací o zdravotním stavu je však minimum. Objevila se poměrně závažná kritika postupu lékařů záchranné služby, kteří měli podle některých názorů po nehodě odvézt pacienta rovnou do Grenoblu. To se ale nestalo. Podrobnosti ve videu:

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky nehoda nemocnice pokoj kóma Michael Schumacher Sabine Kehm

Přečtěte si také