TopStar

26. září 2013 10:52

Sean Penn a Madonna: No tohle! Málem ji zabil baseballkou a ona ho pořád miluje

Vypadá to, že příběh lásky mezi zpěvačkou Madonnou (55) a hercem Seanem Pennem (53) může mít po čtyřiadvaceti letech pokračování. A on ji přitom kdysi málem zabil.

Madonna několikrát označila Seana Penna za lásku svého života. Dokonce své city přiznala na kameru v dokumentu z roku 1991. Kdo byl v úterý na party v newyorské Gagosian Gallery, ten nezůstal ani na vteřinu na pochybách, že to mezi nimi stále jiskří.

Ona se mu vrhla kolem krku a na oplátku dostala několik polibků. Když se pak promítal dokumentární film Stevena Kleina o Madonně, Sean Penn podle svědků pronášel komentáře typu: "Úchvatná.", "Ona je zkrátka tak úchvatná!"

Sean je momentálně single, jen občas po jeho boku běhá nějaká kráska (jednu dobu to byla herečka Scarlett Johansson), stálý vztah nemá. Madonna chodí s tanečníkem a choreografem Brahimem Zaibatem (27), ale nikdo nepochybuje o tom, že by ho byla schopná poslat okamžitě k vodě.

Kvůli Pennovi? I to se může stát, pozvala ho údajně i na svůj říjnový koncert v Los Angeles.

Zdá se, že je všechno zlé zapomenuto. Čtyřleté manželství obou celebrit bylo pěkně divoké. V roce 1987 musela Madonna dokonce vyhledat zdravotnickou pomoc v Cedars Sinai Hospital poté, co ji manžel vzal po hlavě baseballovou pálkou.

jad

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také